Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit gondoltok a Beyond: Two...

Pegazus900 kérdése:

Mit gondoltok a Beyond: Two Souls-ról?

Figyelt kérdés

Én azt gondolom hogy eszméletlenűl jó játék lett.

Minden ellett találva:

karakterek (Nagyon részlet gazdagok és élethűek)

zene (kellemes és mindig az oda illő időben hangzik fel)

grafika (nem vártam sokat egy öreg konzoltól na de ez szem kápráztató volt, főleg a fény hatások ahogy az esős aszfalton vissza verődik a fény)

történet (egyszerűen beszippantott magába és el nem engedett még mostanáig sem, pedig már egy jó ideje játszom vele...)

A Heavy Rain-hez hasonló irányítás tökélyre lett fejlesztve és sokkal de sokkal jobbak a kamera állások.

Egyetlen amit felhozhatok ellene az az hogy ez nem egy játék hanem egy interaktív film, de nem is baj ez úgy jó ahogy van minden tisztelet a quantic dream-nek és remélhetőleg a következő játékuk ps3-ra IS megfog jelenni.

Na és ti? :)



2014. jan. 11. 23:25
 1/1 anonim válasza:
életem legszebb élménye volt ^^!nagyon lenyűgöző maga a játék,gyöngyörű története,zene,maga játék illetve karakterek :)leírhatatlan ez az érzés amit át lehet érezni játék alatt vagyis akik nagyon bele éli magát és mintha maga a karakter lenne mintha valóban ő lenne! vannak benne izgalmak, drámai hatások ^^ Nagyon szeretem az ilyen jellegű játékok azaz érzelmes játékok <3 ami át hatol a lelkedbe drámai érzés
2014. jan. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!