Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » MINECRAFT-osok figyelem! Több...

MINECRAFT-osok figyelem! Több kérdésem is van (lent)?

Figyelt kérdés

1. Hogyan kell a skinn-edet változtatni?

2. Lehet játék közben váltogatni a módokat? Ha igen, hogy?

3. Mitől akadozik a játék?

Köszönöm mindenkinek ha legalább elolvasta :D



2014. márc. 8. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
3. Vedd lejjebb a látótávolságot és a grafikai beállításokat. A többiben nem vagyok biztos mert régen játszottam
2014. márc. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

1.Ha tört belépsz a bin mappádba így:

C:\Users\<neved>\AppData\Roaming\.minecraft\bin

Abban van olyan minecraft.jar fájl és azt társítod Winraral uttána megnyillik egy csomó mappa és keres ki olyat hogy "mob".Ezek után a skinedet átnevezed char ra

és a skinedet felülírod az ottanival.

Ha nem akkor egyszerűen feltöltöd a minecraft honlapjára:

[link]

2.Persze hogy lehet modokat váltani ,de azt nem fogom leírni hogy kell berakni, mert már volt ilyen szisztéma.

Itt a linkje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__jatekok__5435656-m..

3.Attól akadozhat hogy, lehet hogy gyenge szerverhez a géped.Vagy attól a szeród hogy túl kevés memóriát adtál a szerverenek a .bat fájlodba!

2014. márc. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. márc. 10. 10:02
 4/6 A kérdező kommentje:
@arvai630: elolvastam a 2. Linket ( http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__jatekok__5435656-m.. de nekem ez bonyolultnak tűnik. Videókban láttam, hogy csak beírnak valamit és már kreatívba vannak. Az is ebből indul ki ??
2014. márc. 15. 14:14
 5/6 anonim ***** válasza:

./gamemode 1 ezt beírod kreatív

./gamemode 0 ezt beírod survival


pont nélkül írd be és a csalásokat engedélyezd a világ beállításainál mert csak úgy működik :D

2014. márc. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat :D sokat segítettetek :)
2014. márc. 21. 14:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!