Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Üdv! Mindenkinek A minecraft-r...

Üdv! Mindenkinek A minecraft-ról lenne egy kérdésem akik értenek a szerverekhez figyelem?

Figyelt kérdés

Van egy szerverem(tulajdonképpen volt már nem is kevés)

És eddig mind működött, Egy jó routerrel futott de az be krepált.Már egy ideje új routerem van ami TP-link es

És az óta már próbáltam szervert csinálni nem is egyszer de nem sikerült nekem személyesen be töltött meg minden ment pufferolt meg minden de más nem tudott fel jönni

Igen meg néztem hogy az online mod false on legyen és false on van de nem megy a szerver másnak........ ez miért van?

--------------------------------------...-----------------

A válaszokat előre is köszönöm.


2013. márc. 3. 00:59
 1/2 anonim válasza:

A tűzfalon átengedted a minecraftot?

Hamachi-val, vagy valami ilyesmivel működik? Ha nem, megcsináltad a port-fowardolást? (videó: http://www.youtube.com/watch?v=1OvLT7aFX48)

2013. márc. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Port forward nem volt hamachi tűzfalon nincs fel oldva de meg próbálom köszi.
2013. márc. 3. 20:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!