Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A GTA:San Andreasra nem tudom...

A GTA:San Andreasra nem tudom feltenni a Hot Coffe modot. Letöltöttem, néztem az utasításokat, de nem megy. Az eredti script és main. Smc fájlal mit csináljak?

Figyelt kérdés
Így csináltam:letöltöttem egy tömörített mappát, a scriptet és a main. Smc fájlt ide másoltam:GTA San Andreas->data->script.Különböző webhelyekről is megpróbáltam.Van egy 100százalékos mentésem és crackem a játékon, ezek problémák a mod szempontjából?

2014. márc. 6. 13:45
 1/3 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzátennék, hogy nekem a játék NEM 1.0-s, sokan azt mondták, ez a baj, mert ha nem 1.0-s akkor nem megy.
2014. márc. 6. 15:58
 2/3 anonim válasza:
minek az neked : ? tán nem dugni támadt kedved ? hidd el a valoságba jobb ink ott probáld :DDDDDDDDD
2014. márc. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia, de, eltaláltad, dugni szeretnék. Ha már gengszter játék, legyen benne minden. Meg kíváncsi is vagyok rá.

Hidd el, tudom, hogy jobb a valóságban.

2014. márc. 7. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!