Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem jó a Skyrim?

Miért nem jó a Skyrim?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el a Skyrimmel játszani, még az elején vagyok. Csináltam a dragon rising című küldetést, ám miután megölöm a sárkányt, a lelke nem száll belém. Semmit nem csinál a játék. Megnéztem, hogyan kell orvosolni.


http://www.youtube.com/watch?v=mcxQ5XSClcs


Miután megcsináltam amit a csávó, azt írta ki, hogy az "MQ" nem szerepel a scriptek között és nem tudja, mit akarok. Lehet hogy összefüggésben van azzal amit minden indításkor kiír a játék?


"A Skyrim Script Extender (SKSE) nem fut. A SkyUI így nem fog megfelelően működni"


Biztos, hogy a nem futó script miatt bugos a küldetés, de hogy tudnám orvosolni ezt a problémát?



2013. dec. 30. 14:26
 1/2 PRODIN10880 válasza:
egyszerű anyit csinálsz rá mész a skyrimnek a mappájára és amit benne találsz mappákat átkelnevezned reloadra így játék újra át nézi a hibákat és megpróbálja orvosolni vagy ha ez sem segít akkor írd át az egészet new gamere mert ezzel biztos hogy fog menni.
2013. dec. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi
2013. dec. 30. 16:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!