Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lolba Poppy feedelésen kívül,...

Lolba Poppy feedelésen kívül, jó még valamire?

Figyelt kérdés
Akárhány féle /fajta buildet próbáltam, semelyikkel sem tudtam játszani.Egyedül a Supportot nem próbáltam.Valami tipp, aki gyakrabban játszik vele
2014. márc. 6. 08:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Az hogy te nem bírsz vele játszani az egy dolog. Elmondom neked elég jó offtank. Viszont csak High Elo-n használják mert elég skilles.
2014. márc. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2014. márc. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
brutal egy jo champ ha tudsz jatszani vele
2014. márc. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Az, hogyha valaki nem tud játszani egy adott hőssel, nem jelenti azt, hogy rossz a karakter.


Poppy, akárhonnan nézem is, eléggé skilles, tudni kell használni. Top lane-re, esetleg jungle-be tökéletes.

Ha már van egy Hextech Gunblade-d meg egy Trinity Force-od, nagyon bénának kell lenni, hogy elkenjék a szádat (ulti supportra és szépen 1 v 5ben kiszedted az adc-t).


Poppy-hoz full rúna kell (hybrid penetration, att dmg, armor, stb), anélkül felejtős szegényke. Egyéb iránt elég nagyot ver + ARAM-on le tudod lökni vele az ellenfelet a hídról :D Az is vicces

2014. márc. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!