Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » StugIII vs SU-85 vs T49?

StugIII vs SU-85 vs T49?

Figyelt kérdés
Hello! :) Szerintetek melyik jobb a fenti tankok közül?

2014. márc. 4. 20:59
 1/6 anonim válasza:
0%
su 85 vagy t49 de a stug3 az szar! (egy 10 ezer csatás játékos válasza)
2014. márc. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

T49: egy kiváló gyors mozgású nagy tűzerejű td. Megbújós td stílusra azonban nem a legjobb bár ott is helyt tud állni. Jó dpm.


SU-85: Leginkább megbújós stílusra jó nem rossz rejtőzőképességgel. Sebzése, átütése, pontossága jó. Páncélzata sem rossz viszont mozgása és töltési ideje nem a legjobb.


StuG: Szerintem a legjobb V-ös td! (19ezer csatás játékos) Megbújós td stílusban bármelyiket felülmúlja. Pontosság, átütés, töltési idő és sebzés és álcája nagyon jó. Elég lassan tolat és közelharcra nem a legalkalmasabb bár frontpáncélja jó.


E három közül nálam a rangsor. StuG, T49, SU-85. Megvolt mind a három. Ha megbújós stílust szereted akkor StuG vagy SU ha jobban szeretsz mozogni és a "pörgősebb" harcot kedveled akkor T49.

2014. márc. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindegyikőtöknek! :)
2014. márc. 5. 19:07
 4/6 Basshunter5000 ***** válasza:
stug3
2014. márc. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
30%
A T49 a legjobb szerintem, ha kompetens játékos vagy (nem úgy, mint az első), akkor ezzel a legkönnyebb jól teljesíteni a mozgékonysága, a tornya, a jó ágyúsüllyedése és jobb látótávolsága miatt, az álcázása pedig nem marad el jelentősen pl. a stug mögött.
2014. márc. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%

Nekem is megvolt mind a három. Azaz a SU-85 még mindig meg van és meg is marad. Jó álca, magas végsebesség, nagyon jó gun. Nekem ő jött be a legjobban. Szóval ez szubjektív, de emellett a másik két TD-t is jónak tartom.


Az ágyúja nem tűnhet túl pontosnak, de egy jó legénységgel még szétesett célzókör esetén is sok mindent el lehet találni, beszűkülten meg tényleg nagyon pontos. Az sem elhanyagolható tény, hogy a T-43-as 7-es szintű közepes tank is ezt az ágyút használja, persze ott már elég gyenge, de tier 5-ben hatalmas tűzerőt képvisel. 5 másodpercenként 180-as sebzés !

2014. márc. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!