Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fiúk! Mi a véleményetek...

Fiúk! Mi a véleményetek illetve hogyan viszonyultok a női MMO játékosokhoz?

Figyelt kérdés
Lenézitek ha a játékban találkoztok egy lánnyal? Higyan viszonyultol hozzájuk? Nem karakterre gondoltam,hanem az amikor egy nőnemű egyed van a karakter mögött. (Gondolok itt pl Wow,Lol,Neverwinter és hasonló játékokra)

2014. márc. 4. 10:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
nem, engem rendkívül hidegen hagy, hogy most csajjal lolozok-e vagy sem..
2014. márc. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
11%
Legalább van egy support a teambe :D
2014. márc. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Darkerrizsa válasza:
100%
Szerintem nők is ugyanúgy tudnak játszani, mint a férfiak, csak gyakorlás kérdése. Valakinek rutin az egéssz. Sosem néztem le a nőket, ha kezdők sem! pl bnőmet minecraftozni tanitgattam. Szerintem jó, ha van nőnemű is a játékokban...
2014. márc. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%

hmm...

wow...

hmm...

eredeti? :D

2014. márc. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem oszt nem szoroz. Ha tud játszani akkor nem nézem le.


Ellenben a pasi tábor rohadt irritáló, hogy azonnal nyomul a 99% -a. (lásd utolsó válaszoló)

2014. márc. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

irja valamelyik jatekon hogy: csak fiuknak? ugye hogy nem...

semmi kulonleges nincs egy noi jatekosban

bar szerintem teged szivatnak a baratnoid azert ez a kerdes (nem lennel az elso)

2014. márc. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz,mondjuk tény,hogy 99%-a azonnal teper,ha megtudja lány vagyok,bár utána visszavesznek,s tök jókat játszunk. Aion pl :)
2014. márc. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézem le,de alapból azt feltételezem róla, hogy egy csóka aki, lánynak adja ki magát. Ez a fenntartásom megmarad míg meg nem győződöm ellenkezőjéről.
2014. márc. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A fiúk mindig udvarolnak, nyomulnak, van aki kedvesen van aki bunkó macsócsávó módon kezd velem beszélni amint megtudják hogy lány vagyok. Nem értem miért ilyenek... nem sok olyannal játszottam eddig együtt akinek ne lett volna semmi fura reakciója arra hogy lány vagyok. Az utóbbi időben emiatt inkább fiú karakterekkel játszok és nem mondom el hogy lány vagyok.
2014. márc. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

A gondolattól, hogy a női karakter mögött fickóval van dolgom kiráz a hideg. És mivel 1%-nál bőven több a lány karakter ezért inkább idegenkedem tőlük minthogy nyomuljak.

Hívjatok aminek akartok de szerintem a fantáziavilágnak is van egy határa.

Főleg az gyanús aki páncél nélkül parádézik.

Ami meg az női játékosok gyengeségét illeti; az én húgom jól játszik.

2014. ápr. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!