Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik FPS játékot vegyem meg?

Melyik FPS játékot vegyem meg?

Figyelt kérdés
CoD Ghost és a hamarosan megjelenő Titanfall között nem tudok dönteni. Ugye az egyik új cím, hallani róla sok jót de sok rosszat, és ahogy látom elég kevés tartalom van benne fegyverek terén, nem beszélve az AIM pisztolyról. Ghost miben más? CODBO2-vel játszottam, jó volt, jobban bejött mint a BF3 multin. Ghostban mennyire részletesen lehet kasztot kialakíttani?

2014. márc. 3. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Ghosts-t nehogy megvegyed. Most volt free weekend nem rég és szörnyen optimalizálatlan. Nincs szar gépem, de iszonyat akad és nem azért, mert a gépem nem bírná, hanem azért, mert rosszul van megtervezve/megírva. Már rég kiadták, de még mindig tele van buggal. Amikor toltam, második pályán már a csávó bebújt a pályán egy hibás rész mögé és onnan lőtt le minket... Mi meg nem tudtunk bemenni mögé. Tele van grafikai bugokkal is a pálya, hiányzó textúrákkal (átlátni a talajon?? - nem ért össze a fal meg a talaj). Szörnyű.

Nem csoda, hogy:

metascore: 68/100

User score: 19/100!

2014. márc. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Titanfallt is kipróbáltam amikor volt beta és nekem az sokkal jobban tetszett. A játékmenet hasonló a CoD-hoz, de mivel béta volt, sok minden kimaradt belőle, így kérdéses, hogy milyen lesz a teljes. A meccsek kicsit rövidnek tűntek (~10 perc? az nekem kevés), nem tudom módosítanak-e majd rajta vagy lehet-e állítgatni később.
2014. márc. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Értem köszi. Tényleg furcsa hogy alig 3 hónapja jelent meg és már 7ezer forintért adják, előző részek drágábbak voltak. (Gondolom minél nagyobb érdeklődés annál drágább..)


Titanfall jól néz ki de félek tőle, hogy kevés lesz benne a tartalom, és ez a minionos (botos) rendszer is elég furcsán hangzik. A Smart pisztolyról nem is beszélve. Nem bétáztam de rakat gameplay-t láttam, nem biztos hogy a legjobb ötlet lenne egyből megvennem, lehet kivárok vele májusig kb. Azt majd meglátjuk hogy újítanak-e lesz-e tartalom vagy feledésbe merül.

2014. márc. 3. 10:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Az "AIM" pisztoly egyáltalán nem OP attól nem kell félne csak a minionokat/botokat könnyű vele bemérni mert azokat egyből lockolja és meg is öli őket, de az emberek ellen nem ilyen. Ha embert lősz vele szimplán pisztoly ként használható. Ha lockolni akarod egyszerűen lehetetlen.
2014. márc. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!