Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan kell Minecraftban...

Hogyan kell Minecraftban irányított villámot / villámot csináló botot csinálni?

Figyelt kérdés

#villám #Minecraft #villám bot
2014. febr. 28. 19:58
 1/6 anonim válasza:

Szervusz!

Villámot úgy tudsz csinálni hogy elöszőr felteszed az essentials core nevü plugint!

Itt letöltheted:

[link]

Ha feltetted a szeródra akkor

írd be azt hogy: /lightning

és utánna annyit villámot csinálsz amennyit csak akarsz ! :)

De! Villámló botot nem lehet csinálni!!!

2014. márc. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a válaszod! Úgy tudtam alapból mod nélkül is lehet csinálni. Láttam már videót róla de nem mondják el hogyan kell. Amúgy irányított villám alatt azt értem amit láttam egyszer, hogy arra a blockra fog cssapni a villám amire nézek. És villámló botot biztos vagyok benne hogy lehet csinálni, láttam már külföldi minecraft kisfilmekben hogy ütögetnek a botokkal és villám csap oda. Ahogyan láttam már olyan mapot amin knockbackes botot adtak a játékosnak.

2014. márc. 2. 10:34
 3/6 orbit-titkosnév ***** válasza:
Ha meg vannak a szerón, és egy játékosba akarsz villámot "ütni" akkor /lightning [player neve]
2014. márc. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 orbit-titkosnév ***** válasza:
De a /lightning-al is oda csap ahova nézel, ha jól tudom amúgy.
2014. márc. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Meg kell nyomnod az "Ü" betűt, majd be kell írnod ezt: /summon LightningBolt -ez beléd csapatja a villámot.

/summon LightningBolt ~3 ~5 ~-5 -ez a helyzetedtől a megadott számokkal egyenlő blokknyira csapatja be a villámot

2015. aug. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
LOLL eddig nem is tudtam h az ü betűvel lehet instant parancsot irni.. am kösszi.. am ja ahova nézel ott idéz
2018. júl. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!