Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az a kérdésem hogy a minecraft...

Skorsha kérdése:

Az a kérdésem hogy a minecraftban hogy lehet bármit (pl: mod, texture pack, ) betenni?

Figyelt kérdés

Néztem amiket erre írtak, de az nekem abszolút nem jó! hogy miért nem? itt vannak milyen mappák vannak a .minecraftban:

assets,

libraries,

minecraft launcher,

resourcepacks,

saves,

stats,

versions,

ennyi. Olyan nincs hogy minecraft.jar / vagy exe, csak minecraft launcher.exe. Ja és amit szoktak írni hogy az elérési út blablabla.... akkor is ezek vannak, nincs több mappa. az elérési út: C/Documents and Settings/Rendszergazda/Application Data/.minecraft ennyi. Remélem tudtok segíteni. Vagy így már túl nehéz lenne?



2014. febr. 27. 05:32
 1/2 Tengor ***** válasza:
Ha nem a megvásárolt MC-t használod, hanem valami buheráltat, akkor az másol tárolhat fájlokat.
2014. febr. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]

Keresésbe beírod a mod nevét és a te Minecraft verziód számát. Pl.: Too Many Items 1.7.4

Ezután kiválasztod a modot, amit le akarsz tölteni, letekersz a Downloads-ig, majd letöltöd a Download Here .exe. Ez nagyon fontos. Elindítod a telepítőt, majd a telepítő beállításai között (options) kiválasztod azokat, amelyek előtt clear szó van. Ilyen a clear mods stb... Mielőtt elkezded telepíteni a modot, válazd ki hogy a .minecraftba rakja be a modot. (Nem babráld, ha ez van beleírva). Ki fog dobni egy YES/NO kérdést, válazd a NO-t. Bár volt már olyan, hogy a YES-t kellett, mindegy próbáld ki mindkettőt :). Feltelepít a mod. Lehet, hogy ki fog dobni egy hibaüzenetet, de a mod úgyis fentvan, szóval nincs probléma. Elindítod a játékot, és bent van a mod. Ha vmi nem világos szólj. Remélem segítettem :)

Ja és még valami: Ha nem működik így sem, akkor a TE Minecraftod a hibás.

2014. febr. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!