Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends elkezdése,...

League of Legends elkezdése, hogyan?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy ti hogyan kezdtétek, kiket vettetek meg mikor elkezdtetek LoL-ozni.
2014. febr. 24. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Először mikor full kezdő voltam evelyn jannát. Egyikkel sem tudtam hogy kell játszani akkor még, illetve hogy minek melyik a posztja.
2014. febr. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
garen, master yi, tristana
2014. febr. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 MetanHU ***** válasza:
Az elején csak 450ip-s hősöket vegyél, pl. master yi ashe garen annie és ryze én ezekkel kezdtem meg warvick utána ha ezek megvannak 12 lvl account-ig coop vs all-ozz, utánna mehet a pvp és 30-as szintig ne vegyél semmit talán néha 1-2 rúnát, és töbször játsz az ingenes hősökkel hogy megtudd melyik hősöket akarod megvenni melyik tetszett, utána rune-k mastery page-t csinálsz, és mehet a ranked!
2014. febr. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!