Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends nem enged...

League of Legends nem enged belépni nemtudom mi lehet az oka 3 szor is újraraktam, EU nordic and east . Közben haverokat beengedi. Hogy lehetne megoldani ezt?

Figyelt kérdés
Ezt írja ki:The login server did not respond. You may have a connection issue that is not related to the league of legends server. See our current service. If you are still unable to connect, please check the following knowledge base article stinn unable conneck? Contact player support at.

2014. febr. 22. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Kövesd a hibaüzenetet.
2014. febr. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kiad i linket a fórumról ahol lehet kérdezni h mi a baj.
2014. febr. 22. 18:02
 3/7 anonim válasza:
Nálam is ez van már én is bedilizek ettől a szarságtól!!!!
2014. febr. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Éppen rájöttem mi a gond, agyfaszt kaptam hogy ennyit kell csinálni: megnyitod mind a 3 linken internet exploler-en és úgy sikerül.
2014. márc. 1. 21:15
 5/7 anonim válasza:
Nekem mindig cseszik helyre állni .
2014. márc. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én is így vagyok, fogalmam nincs miért de, ha megnyítom mind a három linket akkor sem megy... :-\
2014. okt. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Újraraktam és amikor újra előjött az ablak akkor ha INTERNET EXPLOLERBEN megnyitottam a 3 linket akkor működött és egy idő után elmúlt
2017. aug. 5. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!