Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » War Thunder Nevű játékkal...

War Thunder Nevű játékkal szeretnék játszani és kezdő ként melyik országot javasoljátok és miért? F/23

Figyelt kérdés
Nekem kettő szimpatikus a Angol meg Japán!
2014. febr. 22. 11:49
 1/2 anonim ***** válasza:

amelyik neked tetszik, arcadeban mind1 milyen nemzettel mesz

majd historivalba menj mikor mar elegge tapasztalt vagy

2014. febr. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát akkor játssz velük.

Mindkettő jól manőverezhető, viszont lassúak, bár ez az elején még nem hátrány. A japánoknak az elején elég gyenge a fegyverzetük, viszont később a Zérók már nagyon jó gépek. Az angoloknál pedig csak a kezdő kétfedeles gépeket kell kibírni, az összes kifejlesztető gép nagyon erős.

Személy szerint azt tanácsolom, hogy nézz meg egy pár videót a játékról és abból tudsz tájékozódni, hogy melyik nemzet gépeivel hogyan kell repülni, de ajánlom, hogy valamilyen szinttel mindegyikkel játssz, hogy megismerd a gépeket.

Én anno az oroszokkal kezdtem és nem bántam meg, mert az első pillanattól kezdve potens gépeid vannak, mint vadász, mind bombázó téren, míg ugyan ez nem mondható el a többi nemzetről.

Mindezek ellenére azt mondom, hogy azzal játssz, amelyikkel a legjobban élvezed a játékot, mert csak az számít, hogy jól érezd magad a játék közben.

2014. febr. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!