Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Válaszoltok pár kérdésre a...

Válaszoltok pár kérdésre a Guild Wars 2-vel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Szeretném megvenni a játékot, de van pár apró kételyem hogy így látatlanba ha megveszem nem fog tetszeni. Régebben "nagy" gamer voltam, de manapság semmi nem tud igazán lekötni, azért szeretnék egy mmo játékot, hogy legalább minimálisan lekössön valami. Ezért gyűjtöttem össze pár kérdést, hogy a személyes tapasztalataitok alapján eldöntsem jó vétel lesz e:


- angol nyelvtudás nélkül mennyire érthető/élvezhető a story?

- angol nyelvismeret nélkül mennyire lehet kiigazodni a skill rendszerben?

- miből állnak úgy általában a questek?

- mik az előnyei/hátrányai pl egy tört(!!!) wow-al szemben?

- mennyi képesség van összesen karakterenként, ugye nem csak az a 10 ami az action bar-on látható?

- kb mennyi idő elérni a max szintet?

- mennyire tudja lekötni az embert a max szint elérése után?

- játszanak még mostanában is sokan a játékkal?

- mi a ti egyéni véleményetek a játékról?



2014. febr. 18. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez aztán a sok kérdés:

Nyelvtudás nélkül kissé cinkes, mivel minden karakternek van saját élettörténete, ezek a Story quest-ek. Nem muszáj megcsinálni őket,dehát mégis csak a te karakteredről szól. Ezt a sztorit befolyásolja minden, mait az elején beállítasz (vallás, faj, származás stb stb). A végére már mindenkinek azonos, de kb 7-800 különböző szállal indul.


Nyelvismeret nélkül is el lehet lenni, de csapattársaknál instázáskor azért nem árt.

Quest: Odamész 1 területre, és csinálod. Ha a területen ölsz vagy csinálsz vmi, ami kapcsolódik az emberekhez akkor megkapod, tehát nem kell külnö külön mindenkinél küldiket felvenni, mind területi.


WoW-val nem lehet összehasonlítani, mivel nagyon más.


Skillek: minden fegyver v fegyver kombó mást és mást ad. Pl Tolvajnak lehet kés kard, kard kés és máris 5 teljesen más skilled van. 6-10 ott van faji utlility skill, amiből csak 1t rakhatsz be (10) meg 4 választott kaszti (összesen van kb 8 faji meg 30 kaszti képesség).


max szint hamar megvan, sztem 1 hét alatt simán ki lehet pörgetni.

Max szint után professiont húzhatsz, járhatsz instázni, vagy farmolni, van tonnányi event, pvp, WvW (világ a világ ellen) stb.


GW2-n elég sokan vannak fent,, a legtöbb magyar vmi ... Ridge szerón van


Szerintem megéri a pénzt, leköti az embert, merőben más, mint a többi úgymond tömeg 1 kaptafára menő mmorpg. Gép nem árt hozzá, mert WvW-n olyan alggot tud kapni az ember, mikor 3 zerg (40-50 fős játékoshoda) találkozik és elkezdi ütni egymást hogy ihaj :D

2014. febr. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ilyen lényegretörő válaszra vártam mint a tiéd :) de még kíváncsi lennék többek véleményére is
2014. febr. 18. 15:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a WoW-ban kiigazodtál, akkor itt is kifogsz angol terén.
2014. febr. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!