Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lenne egy két kérdésem a Star...

Lenne egy két kérdésem a Star Wars-al kapcsolatban?

Figyelt kérdés

a 3. résznél lett 1-2 lezáratlan dolog :


1. Mi lett a klónokkal ? Ők lettek a Birodalom új katonái ?

2. Droidokkal miújság ? Csak úgy eltüntek ? Az uralkodó felhasználhatta volna őket .

3.Corussantal mi lett ? (csak mert a késöbbi részekben 1 szó sincs róla)

4.Ténylegesen hány Jedi élte túl a 66-os parancsot ? (nem csak Yoda és Obiwan , mert a Star Wars Force Unleashed-ben is volt még 1-2)

5.Anakinnak miért kellett teljesen új páncélba élni ? Tudom hogy szétégett , a tüdeje meg miegymása már a végét járta , de talán ha berakták volna egy Bacta-tartályba túlélte volna.


2011. dec. 22. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
26%

Kit érdekel

jó film volt és csak ennyi a lények

1A klónok lettek az új katonák

2A droidok elmentek befőttet és pálinkát főzni

3Mi az a Corussant? egy hidrogénbobba darabokra szedte

48.5 jedi élte túl az egyik csak felet ér mer félbevágták!

5Anakinnak az előző páncélja szétrozsdásodott és addig is tüdőrákan szenvedett, ezért nem tették be a tartályba!!! :D

2011. dec. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1. a klónok lettek a birodalmi rohamosztagosok

2. a droidok elavultak lettek (mivel 1 klón messze túlszárnyalja őket)így már csak különleges esetekben (pl javításoknál amihez ki kell menni az űrbe pl űrhajóknál vagy nyelvek közti fordításhoz protokoldroidokat)

3. Coruscant megmaradt mint a birodalo központja és azért nem esik szó róla mert a birodalom központjába lázadók nem igen teszik be a lábukat

4. túlélte yoda Obiwan és ennyi mivel a force unlashedben még él a 66. parancs.

5. mint láthattad anakin Obiwannalvaló küzdelmében lávába zuhant így néhány létfontosságú szerve károsodott így a páncél tartja életben

2011. dec. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2011. dec. 25. 10:49
 4/7 anonim ***** válasza:
A klónokból csak részben lettek rohamosztagosok, ugyanis a gyártásukat a Birodalom megalakulása idején leállították. Túl megbízhatatlanok voltak, sok volt a selejt. És akkor már rendelkezésre állt az egész galaxis toborzásra. A klónok pedig elhasználódtak hamar, így nem sok élte meg, hogy rohamosztagosként szolgáljon. Asszem 5-6 évig éltek csak azok a szerencsések akiket nem lőttek le előtte valahol.
2011. dec. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1. Igen, ők lettek a rohamosztik, de ahogy előttem mondták, leállították agyártásukat, és a helyüket szép lassan felváltották a sorozottak.

2. Palpatine szart rájuk. A droidokat nem tudta az Erővel irányítani.

3. Coruscant a Birodalom fennhatósága alá került, aztán Y.U. 6-ban a Zsivány-osztag felszabadította.

4. Sokan. És ahány könyv íródik, annál több lesz. (Pl. Shhak Ti, Quinlan Vos)

5. Nem olyan biztos az. Én inkább egy olyan tuti protkóra szavaztam volna, mint ami Luke keze helyett lett. Csak azt akkor még nem találták ki. Mindegy, amikor Luke visszaállította a Világos Oldalra, nyugodtan csinálhattak volna belőle biodroidot.

2012. jan. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Még annyit tennék hozzá az előttem szólókhoz, hogy Coruscant tényleg nincs szinte egyszer sem megemlítve a régi trilógiába, de figyelmedbe ajánlom, hogy a 6. részben benne van. Amikor az ünnepelnek a film végén. Sőt Naboo bolygóját is mutatják. (Ahonnan Padme is jött.) Meg talán még annyi, hogy Palpatine-t a 6. részben ugyanaz a színész játssza, mint aki az új trilógiába. Én erre most jöttem rá, nem rég. :)
2012. jan. 18. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2012. jan. 18. 17:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!