Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Dota 2 juggernaut is noob...

Dota 2 juggernaut is noob hősnek számit?

Figyelt kérdés
2014. febr. 16. 19:23
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Egyik hős sem számít noobnak. Én csak egy hősre mondanám azt, hogy egy patkány, mégpedig Nature Prophet, amikor 60 percen át nem csinál mást, csak pushol. Nem megy teamfightokba, se semmi, csak egyszerűen pushol, a csapata meg hiába kap ki folyton 4v5-be, a végén ők nyernek, mert beüti az ancientet egyedül. Na, az iszonyatosan undorító. De azon felül szerintem más ilyen hős nincsen ami noob.
2014. febr. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Mindegyik hősnek van valami piszkos OP oldala. Más kérdés, hogy egyikkel egyszerűbb kihozni.
2014. febr. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Csak zavaró mert ha ölök vele írják hogy noob vagyok mert ezzel könnyű.
2014. febr. 16. 20:03
 4/28 anonim ***** válasza:
Ő sztem épp olyan hős, akivel vagy egy kalap fos vagy, vagy megölsz mindenkit. De inkább a csicska túlságosan erős hősök közé tartozik a passzívjának és ultijának hála.
2014. febr. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan hogy noob hős nem létezik, minden a játékostól függ. Én pl egyszerűen nem tudok a közelharci, lomha, erőre összpontosító hősökkel játszani (Tidehunter,Pudge,Wraith King, stb) ellenben a távharcos vagy ügyességre épülő karakterekkel egész jól elvagyok pl Phantom assassin, Viper, Sniper, Witch Doctor stb..
2014. febr. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Pudge wraith king what pudge q w e és kill wraith king q pár ütés és kill ezek nagyon egyszerűek + mindkettő nagyon szívós hős alig lehet őket megölni + wraith king ha meg is hal feltámad.
2014. febr. 17. 17:27
 7/28 anonim ***** válasza:
Wraith kingre a legjobb Lion, a manaszívása 2-3 mp alatt leviszi annyi manáját hogy már nem tud újraéledni.
2014. febr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Egy okos wraith king tart magánál egy magic wandet elnyomja aztán pofánvágja liont.
2014. febr. 17. 22:35
 9/28 anonim ***** válasza:
Azt vágod hogy a Wraith King annyira szar hős hogy amióta kijött a Dota 2, kb. 5 pro meccsen pickelték összesen?
2014. febr. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

És most te az alapján nézed, hogy mennyire jó egy hős, hogy a profik mit pickelnek? Anno Notail Meepoval rampagelt egy fizetős tournamenten profi csapat ellen, holott akkor a statisztikák szerint ő volt a leggyengébb hős az egész játékban. A Na'Vi Antimagel nyerte meg a TI2 elődöntőjét, aki a statisztikák szerint a leggyengébb winratevel rendelkező carry, valahol 38% körül van.


Nekem 75% fölötti winratem van Svennel, akit kevesebbszer pickelnek a profik, mint Wraith Kinget. Az is biztos olyan rohadt gyenge hős, azért hoztam már le vele több száz meccset.


Nem ahhoz kell viszonyítani, hogy a profik mikkel játszanak, mert csak magadat csapod be.

2014. febr. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!