Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Counter-Strike 1.6-ban eléggé...

Counter-Strike 1.6-ban eléggé béna vagyok. Hogy tudnák jobb lenni, sokkal jobb lenni?

Figyelt kérdés
Eléggé régóta játszok már a CS-vel de még mindig eléggé (hogyismondjam) szar vagyok... HELP!

2013. márc. 9. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:

gyakorolj még többet , keres egy only headshot deathmatch szervert .

Vagy aim map gyakorlás ..

2013. márc. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mathieu válasza:

Ha NS-en tolod akkor vegyél egy steamet.


Tudsz még különféle congifokat használni.(PL:f0rest,fnatic)


Pár alap trükköt be lehet állítani a játékon ami segíthet..

Pl: cl_dynamiccroshair 0 (nem tágul a célkereszt mozgásnál)

hud_fastswitch 1 (gyors fegyver váltás)

(Keress rá google)


A lefele görgőre (mwheeldown) berakod a duckot.

Stb.


Amit még ajánlani tudok: Válassz magadnak egy fegyver fajtát és azzal gyakorolj online.. (Mindig azt vedd!:)

2013. márc. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezzel nem tudsz mit csinálni, gyakorolni kell orrba szájba.

Emellett egy jobb egér beszerzése is javasolt.

2013. márc. 10. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kukacoskodás ON:

Miért csak a magyar CS körökbe olvasok ilyen baromságot, hogy "vegyél steam-et"?

A steam ingyenes. Nem a steam-ért kell fizetni, hanem a steam-en kell fizetni egy cs kulcsért.

2013. márc. 10. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Riley Freeman válasza:
Én eleinte csak videókat néztem a CSről majd elkezdtem botozni..:DD Mikor már kitudtam nyírni olyan 20 hard botot elkezdtem menni a "pro"-bb szerverekre majd elkezdtem only HS szerverre. És egyre jobban kitanultam hogyan kell lőni. Nemszabad kapkodni csak lassan és menni fog! De én is tanácsolom hogy sokat legyél only hs szerveren! :)
2013. márc. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!