Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends, Hogy...

Koviberci kérdése:

League of Legends, Hogy használjam Teemo-t? Tippek?

Figyelt kérdés
Szeretnék kérni egy-két tippet Teemoval kapcsolatban, például buildet neki, hogyan használjam, miket csináljak vele játék közben, ilysemi. Előre is köszi :)

2014. febr. 15. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Még mielőtt tele írnák ezt a kérdést sok válasszal, én azt tanácsolom neked (nem csak Teemohoz), hogy ne kérjél buildet SOHA SEMMILYEN KARAKTERHEZ, mivel ahány ember annyi stílus, senki buildjét ne fogadd el, csinálj magadnak buildet, találj ki egy nagyon jót, és próbálgassad, az első játékosok sem a netről tanultak meg buildet készíteni :)

De a használatában segédkezem : Teemo inkább TOP-ra való karakter, de lehet Miden is, annyi a lényege a karakterrel, hogy nagyon távol kell maradni az ellenségtől, és sebezgetni (poke), a gombák a te szűk látó és nagy sebző wardjait, tehát úgy használd mint egy wardot, ahol jönnének gankelni, arra felé kell elterjeszteni a gombáidat, hogy véletlenül se támadjanak váratlanul, az egész karakter egy "patkány" mivel úgy is érhet sokat, hogy ott sincs a Teamfightba, mert a gombáid hasznosak "supportkodásra" tehát egy random helyen elhelyezett gomba, életmentő lehet az egyik csapattársadnak, a Q képességedet szinte sose nyomd rá az ellenségre, csak ha megtámad, vagy ha éppen tudod hogy megölöd. Skill fejlesztésében sem tudok segíteni, tapasztald ki, hogy melyik Champion ellen melyiket érné meg, nyílván akinek több az auto attack sebzése, akkor Q, ha inkább skillekkel öl, akkor nincs értelme a Q-nak mert Blindelve is könnyedén megöl, ekkor egyértelműen a Dotot tehát az E képességet, egyéb tanácsokért felvehetsz SKYPE-on : sir3long , remélem segítettem :)

2014. febr. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Előző embert cáfolnám a Q-val kapcsolatba. Igenis jó képesség Poke-ra és nagy sebzésű ellenfelekre is. Teljesen mindegy hogy Ő épp skilles vagy auto attackos. Auto attack-ja már nem fog sebezni egy ideig, ezzel is előnybe vagy. Illetve én a Passive-q-auto kombót szoktam. Passive-ba elbújok. Ha elég közel van Q mert az sokat sebez, aztán sima auto attack posion és + damage miatt.
2014. febr. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, mindkettőt kifogom próbálni, amelyik jobb azt használom. :) Nagyon szépen köszönöm.
2014. febr. 16. 10:58
 4/7 savanyújóska ***** válasza:
Meg annyi, hogy eloszor jo, ha keresel egy frekventalt buildet, amig nem vagy biztos magadban, es azt koveted... Aztan kesobb ugyis elkezded varialni a meccstol fuggoen, es ha sokat jatszol hasonlo tipusu karakterrel, akkor mar fejbol fogod tudni az adott itemeket (pl. nekem mar adc, es bruiser, es ap itemek mennek, illetve tudom a hybrideket is, de azokkal meg nem jatszottam eleget, hogy segitseg nelkul buildeljek = sajat buildet nem rakok ossze beloluk). Szoval vegso soron nem vitatkozom elsovel, mert idealis esetben sajat magadnak epitesz, ami bevalt (pl. Noct botrk rush junglekent), de amig nincs fejben, hogy mi mire, es foleg mivel jo, addig ilyen atmeneti megoldasokat kell keresni.
2014. febr. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nos a taktikát nagyjából leírták.(az szerintem is hülyeség hogy a Q-t csak akkor kell használni ha támadnak.) Még annyit hozzátennék, hogy az E-t maxold ki elsőnek, elég jól megy utána a farmolás illetve az enemy ellen is sokkal hatásosabb mintha a Q-val elhasználnád a manád. Persze ettől még használd a Q-t, csak az E-t tanácsos kimaxolni elsőnek. Szóval én ezeket a buildeket veszem Teemonak sorrendben: Doran's Ring, Sorcerer's shoes, Haunting Guise, Morellonomicon, ezután fejleszd a maszkot tehát Liandry's Torment, Rabadon's Deathcap, nos ezután én személyszerint a meccs alapján válogatom hogy mit veszek utoljára. Mire ide eljutok már eltelik kb 30-35 perc (ha nem vagyok elfeedelve, és ha jól áll a csapat akkor Lich Banet veszek, hogy kicsit megfűszerezzem a csapat erősségét, és nagyjából befejezzem a meccset, ha pedig rosszul állunk akkor vagy Zhonyát veszek, vagy Guardian Angelt a nagyobb def miatt. Ezzel a builddel az adc-k hp-jának nagyjából a fele lemegy ha belefut egy gombába. A Q pedig szintén elég durván sebez, az autoattackról nem is beszélve. Szóval én ezt a buildet ajánlom, nekem bevált. Bocs a regényért, remélem tudtam segíteni. Sok sikert!
2014. febr. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindketőtöknek :)
2014. febr. 18. 16:27
 7/7 anonim válasza:
Nah azért -"q" fighter ellen, "e" tank ellen mert egy pl tank mundo nem valószínű hogy autoataccal akar téged ütögetni meg arra elég egyesen hogy misseljen, de egy figter alias fiora kell q mer jószerével a kedvét is el kell venni attól hogy a közeledbe jöjjön erre pedig a hirtelen nagy sebzés a legjobb emelet mire a posion ténylegesen érne valamit leultizik aztán max reménykedsz hogy méreg utánna megöli vagy sem... build mindenek elött atspeed meg ap alias nash de amint már írták embere válogatja de szerintem ez az alap build része.. Nekem pl full ap teemo jön be lich bladdel 2 lövés az adc meg a katarina féle midkingek.. :) gombát most nerfelték szóval kevesebb a sebzés de így is elég hatásos szorult helyzetbe vagy ha éppen csak vissza kell menned élet vagy item vagy mind2 miatt 3-at turret köré és a minionokat megöli ez elég hogy addig se a turretet üssék.. bár én mikor néha szét feedelnek full visiont rakok gombákból enemy jungleba az mondjuk beszarás xddd
2014. márc. 8. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!