Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Jó játék a League of Legends?

Jó játék a League of Legends?

Figyelt kérdés

Közel kb 40en ajánlották már, de gondoltam azért rákérdezek itt is, mielőtt letöltöm :D

Nektek tetszik ?

Ha igen mit szerettek benne?

Ha nem, akkor azt szerintem nem kell nagyon részletezni :D


2014. febr. 12. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
igazad van biztos, ami biztos. Például nekem mondták már vagy huszan, hogy van egy tök jó csaj a szomszéd osztályban, de én is posztoltam a kérdésemet, hogy tetszik-e másnak is, mert ha nem akkor nem nézem meg.
2014. febr. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
ha tetszenek az ilyen stílusú játékok, a lol is tetszeni fog. én ezelőtt soha nem játszottam effélékkel, sőt azóta se, ez az egyetlen. ennél valahogy leragadtam, valószínűleg azért mert haverokkal együtt játszom és az úgy fun. mindenesetre türelem az kell hozzá, lehetőleg ne húzd fel magad mások hülyeségén és jól fogsz szórakozni.
2014. febr. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 Ezen behaltam xDD, csak tudod a GYIK embere kérdésére is kíváncsi voltam :D (amúgy nézd meg azt a csajt, ha nem vagy homokos, akkor tuti be fog jönni ;)

#2 Köszönöm a válaszod, és adtam neki egy próbát. Valószínűleg a haverok miatt, de nekem tetszik :D

2014. febr. 13. 16:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!