Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Transformiceban miért hiszik...

Transformiceban miért hiszik mindig ezt?

Figyelt kérdés
Belépek. Játszok. És valakik mindig sutiban azt mondják hogy hacker vagyok. Pedig nem is. Félek hogy bannt fogok emiatt kapni. Mit tegyek? Már nagyon idegesítenek. Már portugál is írta ezt. :'(

2014. febr. 12. 19:44
 1/5 Cathyesricki válasza:
Hmm.jelezd modinak.ésha nem hackelsz,úgy se tudnak bannolni:D
2014. febr. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
portugálok és a brazilok kockag*cik :) nekem is írták már, de nem történt semmi
2014. márc. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kutya222 ***** válasza:
hinni a templomban kell;:) am ok nélkül nem banolnak!!
2014. márc. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én már magasabb rangu vagyok ott és nagyo könnyen winelek és van egy pár portugál brazil akik azért jönnek magyar roomokra hogy winezzenek és favozzanak egymâsnak és amikor én elöttük érek be a winért a lyukba akkor nagyon idegesiti öket ez és ekkor szokták azt mondani hogy hackelek és banolnak hogy ne legyek utukba a win szerzésben ez lehet nállad is.

Vagy csak laggolsz akadozik a gép és akkor a többiek ha pl. mászol olyan mintha hack lenne a lagg miatt .ha laggolsz inkább ne lépj be vagy mennyél vmi nyugodt helyre pl./room 801 én ugy szoktam

2014. ápr. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell velük foglalkozni!
2015. ápr. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!