Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » CoD 6: Modern Warfare 2-ről,...

CoD 6: Modern Warfare 2-ről, meg úgy általában a Steames játékokról mit kell tudni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Régóta játszom (főleg fps) játékokat, és kissé megkésve ugyan, de lassan én is elérek oda, hogy erre akár hajlandó legyek pár ezer forintot kiadni. Olyan kérdéseim lennének felétek, hogy a Steam rendszer pontosan hogyan is működik?

Letöltöm a Steam klienst, és mondjuk veszek egy játékot (CoD6), aktiválás után gyakorlatilag semmi más dolgom nincs csak játszani? Újratelepítés (OP rendszer) esetén újra kell aktiválni a játékot, vagy a Steam elmenti a fiókot - nem kell semmit elölről kezdeni? Arról hallottam valamit, hogy ez amolyan "fiók rendszer" szóval amit már egyszer aktiváltam azzal már többé nem lesz gondom? Egyáltalán szükséges a fent említett játékhoz Steam használata?


A válaszokat előre is köszönöm!



2014. febr. 12. 07:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Steam fiókod megjegyzi milyen játékaid vannak, azokat akármelyik gépen újra tudod telepíteni, csak be kell jelentkezni. [link] itt egy link itt a COD6 cd kulcs olcsóbb nem kamu! :) Videósok alátámasztják :D
2014. febr. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amit aktiváltál, azzal nem lesz több baj, igen, csak leszeded a steamet, bejelentkezel, aktiválod a kulcsot és kész, leszedi, patcheli magától a Steam. A fent említett link pedig baromi jó, mindent ott veszek, nyugodtan megbízhatsz benne.
2014. febr. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!