Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PC-re már van Wii U vagy 3DS...

PC-re már van Wii U vagy 3DS emulátor?

Figyelt kérdés
Imádom a Nintendo-t és szeretnék játszani nintendo-s játékokkal, de az lenne a legjobb ha PC-n tudnék velük játszani egy emulátorral, mert a konzolok és a játékok rájuk elég drága. A válaszokat előre is köszönöm!

2014. febr. 1. 12:49
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló sok mindent rosszul tud, hogy jót akart-e, azt persze nem vonom kétségbe!


A Wii U játékok zöme, csak nem jelent meg PC-n!!!! Super Mario, Mario Kart, Donkey Kong, Zelda, legújabb részeivel, csak Wii U-n játszhatsz!


Továbbá: Egy új Wii 30 ezer felett van, használtan való igaz, hogy lehet kapni olcsóbban is. Kártya nem feltétlen kell hozzá.


A Wii U mivel új, ezért nem hinném, hogy van PC emulátora, ha igen, akkor tévedtem, bocsánat.

2014. jún. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Na én meg most nézem, hogy már párszor válaszoltam erre a kérdésre, én vagyok az 50%-os.


Ezt benéztem, elnézést kérek. XDDDDDD

2014. jún. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
6. válaszoló! Tudsz küldeni egy linket, ahonnan le tudom szedni? De ami tényleg működik.
2014. jún. 4. 15:04
 14/27 anonim ***** válasza:

[link]


Itt találsz egy csomó mindent, nem csak emulátort, ha kellene esetleg más is.


nes:


[link]


snes:


[link]


n64:


[link]


romok letöltése:


coolrom.com

2014. jún. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 atigoku válasza:

sziasztok látom nagy wii ügyekben jártok ha valakinek kell

softmodos wii sok tartozékkal balance boardal az hívjon

35-be minden tartozékát vihetitek :) a számom 06205608731

2014. aug. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 Krisipoke ***** válasza:
A NES Európában 87-es csak, Amerikában 85-ös, de Japánban, Famicom formájában 83-as.
2014. aug. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:
Aki konzolt akar pc-n játszani, és van is neki, az vegyen egy ócsó easycap usb tv digitalizálót, abba dugja be a képét, és máris nézheted a monitoron. (ebayen kb 3000 ft).
2014. okt. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 Gameking012 válasza:
Van egy Wii U emulátor,Cemu.Ez a legjobb.
2016. jan. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 Krisipoke ***** válasza:
Igen, azóta tényleg van Wii U emulátor, de erős gép kell hozzá, 1-2 játékkal működik csak, azzal is játszhatatlanul lassú, és a netes funkciók nem működnek. :D
2016. jan. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 xvailer válasza:
Nemrég jött ki egy Wii U emulator a Cemu, de még várnék néhány hónapot vele, hisz nagyon kezdetleges.
2016. jan. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!