Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PC-re már van Wii U vagy 3DS...

PC-re már van Wii U vagy 3DS emulátor?

Figyelt kérdés
Imádom a Nintendo-t és szeretnék játszani nintendo-s játékokkal, de az lenne a legjobb ha PC-n tudnék velük játszani egy emulátorral, mert a konzolok és a játékok rájuk elég drága. A válaszokat előre is köszönöm!

2014. febr. 1. 12:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Az emulátorokkal az a baj, hogy sokkal erősebb hardware kell a játékokhoz. Van egy 4 magos gépem (2.7 GHz), 8GB memóriám meg egy Radeon 6530-as videokártyám. Sok frankó játék megy, de a Wii emu szaggat sok esetben, pedig több beállítást is próbáltam.


Vegyél egy Wii-t, az kb 20.000 Ft, plusz softmod az 3.000 Ft, pendrive 16GB 5.000 Ft, SD kártya 4GB 2.000 Ft. Összesen 30.000 Ft és azzal játszol, amivel akarsz. (tapasztalat)


Ami WiiU-ra kijött, az többnyire van PC-re is, a 3DS pedig a 3D miatt az igazi (tapasztalat).


Ha nincs cash, akkor maradnak a régebbi emulátorok, ami éppolyan jó, mint pl NES, SNES, GBA, N64, DS, GC.

2014. febr. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Első válaszoló, nagyon jót akart, de sok mindent rosszul írt le:


1: A Wii U játékok jelentős része, NINCS Pc-n! A Nintendo játékai, csak N konzolokon kaphatóak, és pár címtől eltekintve (ezek a közös címek) a Wii U játékok csak Wii U-n játszhatóak! Persze ha lesz CoD és a többi ilyen játék, megjelenik PC-re és Wii U-ra is, de a Wii U-n vannak Mariok, meg ilyesmi játékok, amely csak Wii U-n elérhető!



2: A Te géped nem rossz, sőt eléggé erős! Nekem 2 magom van, és 2GB memória, de nem is játszom PC-n. A Wii hardvere ennél jóval gyengébb, tehát nem a hardver miatt nem fut úgy, ha nem fut, max az emulátorok ilyenek, nem tudom!



3: Wii-t nem lehet kapni 20.000. ft-ért újonnan, max használtan. Most már Mini Wii-t árulnak, amit régebben talán láttam 30.000. ft.-ért, de ha jól tudom játékkal együtt 37 ezer körül van!


Csak ennyit szerettem volna, pontosítani.

2014. febr. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy nekem van Wii-m ki van softmodolva és a kedvenc játékom a The Legend Of Zelda és csak nintendo konzolokra jön ki és ezért szeretnék emulátort. Az a baj, hogy egy Wii U marha drága + még a játékok is és ez szint úgy a 3DS-el is. A Wii-s Legend Of Zeldákból csak 2 van. A Skyward Swordot már mingyárt kijátszom (az uccsó boss van hátra) és a Twilight Princess azt is elkezdtem, de a Skyward Sword sokkal jobban bejön. Az én gépem nagyon erős. Mielőtt nem volt Wii-m használtam a Dolphin Emulatort és laggmentesen ment. Szóval simán elvinné a többit is.
2014. febr. 1. 16:02
 4/27 anonim ***** válasza:

Második vagyok:


"Az a helyzet, hogy nekem van Wii-m ki van softmodolva és a kedvenc játékom a The Legend Of Zelda és csak nintendo konzolokra jön ki és ezért szeretnék emulátort. "


Most akkor tudsz vele játszani vele Wii-n nem, mert akkor nem kell emulator? Vagy emulator, gondolom olyanokhoz kell, ami Wii U-s gamek, vagy nincsenek PC-n?


Ha bármi segítség kell Nintendo téren, csak szólj! :)

2014. febr. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
A The Legend Of Zelda: Skyward Sword, Twilight Princess van csak Wii-re. A Skyward Swordot mingyárt kijátszom (utolsó boss mint ahogy már mondtam) és a Twilight Princess az pedig annyira nem tetszik. Ezért szeretném kipróbálni a többi TLoZ-t például az A Link Between Worlds-öt (3DS) vagy a Hyrule Warriors-t (Wii U) ami mingyárt ki fog jönni. Ezért szeretnék emulátort. Ja és, hogy a Wii-re nem jön ki több TLoZ.
2014. febr. 1. 19:14
 6/27 anonim ***** válasza:

a régi Zelda részekkel mi a helyzet?


Ocarina of time és Majora's mask pl játszható Wii-n emulátorral, ha van classic controllered (vagy az emu-n be lehet állítani a gombokat úgy, ahogy tetszik, nem próbáltam még)


SNES-re is van, sőt, az első még NES-re jelent meg, azt sem érdemes kihagyni!


és más címek nem érdekelnek? mit szeretsz?


pl super mario galaxy? vagy esetleg epic mickey? rengeteg jó játék van még...

monster hunter 3

no more heroes


(ja, és bocs, úgy látom nem fogalmaztam érthetően, szóval:

nem minden játék van pc-re ami wiiu-ra is, ez nyilvánvaló

és igen, használtan lehet kapni max 20.000-ért, de használtan is megéri nintendo konzolokat venni, mert a lehető legstrapabíróbb konzolokról van szó. haverom vett egy '87-ben gyártott NES-t és még mindig megy!)

2014. febr. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Én is használtan vettem a Wii-met pontosan 20.000Ft-ért és az Ocarina of Time-ot nemrég kezdtem el a Majora's Masks-et is elkezdtem azt még régebben, de azért nekem a grafika is számít. Mondjuk nekem tökéletes grafika a Wind Waker grafikája is. 3DS Emulátorra tuti hogy leszedném az Ocarina of Time 3D-t mert a grafikája fel van javítva és tudom, hogy a játékélmény ugyan az de...
2014. febr. 1. 20:22
 8/27 A kérdező kommentje:
Egyébként vissza az eredeti kérdésre van egy normális működő 3DS és/vagy Wii U emulátor?
2014. febr. 1. 20:23
 9/27 anonim ***** válasza:

Nem tudom, szerintem nincs. Logikusan belegondolva, de lehet tévedek, emulátorok inkább a régebbi konzolokról készülnek. Tehát Wii U emulator számomra elég valószínűtlen, ugyanis most jött ki nemrég, ilyen friss konzolok még nem renelkezhetnek ilyennel, 1-2 generációval régebbi játékokat lehet tolni emun, és ez így is lesz, különben senki sem venne konzolt, ha le lehet szedni emun :)



1987-es NES? Nem rossz, ez a Nintendo. :) Nekem egy SNES van meg a régi szép időkből, kb 21, 22 éves.

2014. febr. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
3ds emu már van wiiu meg kb. akkor lesz mikor ps3 meg x360, 5-6 év.
2014. jún. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!