Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a legjobb Final Fantasy...

Melyik a legjobb Final Fantasy rész?

Figyelt kérdés
Az x-et és az X-2-t meg akarom venni, de ps3-ra még nincs HD remake, szóval az FF10 alatt kellene valamire beruházni, kinézetre hasonlíthatna az X-re vagy az XIII-re, de vagyis 3d-s legyen valamennyire. Emlegettek az emberek 10 alatt valamit, ami nagyot ütött. Melyik volt az a rész?
2014. jan. 24. 16:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint a 6. rész a legjobb, de az nem felel meg a követelményednek, mivel még nem 3D-s.


A VII volt az, ami meghozta a sorozatnak az áttörést, sokaknak ez volt az első FF-je és a legtöbbet ebből a részből adták el, szerintem erre gondolhattak. Akkoriban mindenki el volt ájulva a grafikájától, mai szemmel elég nevetségesek a lego-emberkék, de egyéb tekintetben ma is megállja a helyét.


Az VIII-ban bár vannak érdekes megoldások, szerintem egy nagy katyvasz a történet meg a játékmenet is, én személy szerint nem tudom ajánlani.


A IX-ben ismét visszatértek a formához, a hatodik rész után ez a kedvencem a sorozatban és szerintem a kinézetére sem lehet panasz, a maximumot hozták ki a PS1-ből. Egyetlen negatívuma talán a csaták lassúsága.

2014. jan. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!