Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a legjobb Pokoli...

Lambo96 kérdése:

Melyik a legjobb Pokoli Szomszédok rész? (lent)

Figyelt kérdés
Játszottam az 1-2-vel, azok nagyon lefoglaltak, szeretem is, viszont az után még van jó rész? Ha igen, melyik? Kipróbáltam az 5-öt és nagyon nem tetszett.
2013. jan. 16. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Pont a 3-as rész :D
2013. jan. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1. és a 2. rész a legjobb, többi csak rosszul sikerült orosz folytatás...
2013. jan. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Az egy és a kettö jó a többi mind szar
2013. febr. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
1, 2 a legjobb, aztán megvette egy orosz cég és no comment.. 3: tele van buggal, meg elég gagyi, de még elmegy. 4: az irodás, amit később a 3-má írtak át (nem értem lényegét, miért cserélték meg), nagyon szar szerintem.. az irodás ötlet jó, de a kivitelezés béna. 5: ritkaszar. 6: 3d-s próbálkozás, extraultramegaszar. 7: talán még ez elmegy..
2013. márc. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sajnos én is ezt tapasztaltam :( Letöltöttem a 3-4-5-öt és egyik se nyerte el a tetszésem. A 3-4 olyan, mintha beszívott volna a készítő és úgy csinálta meg. Az 5 valamivel tűrhetőbb, de még mindig nem adja az 1-2 hangulatát. Nem is értem miért nem csinálta tovább a JoWooD. Pedig ők aztán tudták hogy kell :(

Azért köszi a válaszokat, mentek a zöld kezek.

2013. márc. 9. 01:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Az 1-2 király!! Letöltöttem a 3-at. És ahoz hasonló laggolós vacakkal még nem találkoztam:) De kár érte hogy szar:(
2013. máj. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az első és a második részei a legjobbak! a 3,4,5,6,7 és már nemtom,hogy van-e, de asszem még a 8 ezek közül egyiksem de egyiksem tetszett.
2013. jún. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!