Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hay Day csalás létezik? :o

Danasz kérdése:

Hay Day csalás létezik? :o

Figyelt kérdés
sok helyen találok hack progikat de mind survey-es és normális oldalon nem találtam.. előre is köszi a válaszokat!

2014. jan. 22. 01:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Két napja kutatok én is, sajnos semmi eredménye. Szerintem kamu mind.
2014. jan. 22. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ugyanez a helyzet nálam is de a youtube-os videók meg igaznak tűnnek.. ha másoknak sikerül nem igaz hogy nekünk meg nem:/
2014. jan. 22. 02:33
 3/11 anonim ***** válasza:
Létezik...Nem igaz,hogy ennyire nehéz megtalálni...Én tudom.A válasz:Létezik
2014. febr. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 godside válasza:
es hol? mert minden oldal valoban fake... lehet letolteni uj ipad nyerest meg s4-es meg uzemanyagutalvanyt ha megadod a mobilszamodat, vagy van olyan hogy a programot megkapod ami kamu es az aktivalaskor jon ki ugyanez... regen olyan jol mukodott minden lehetett minden jatekohoz talalni cheatet meg trainert... szerintem a hay day-hoz meg nincs mukodo hack... es nem is lesz... am ha valaki elakadt a candy crush sagaba egy palyan barhol azt attudom repiteni 5 percen belul... vagy ha jurassic park buildert jatszik abba is tudok neki jatekpenzt ...
2014. febr. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha telefonra/táblagépre,akkor a GameCIH cheating hacker a nyerő,ha gépre,akkor a Cheat Engine :D
2014. ápr. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Létezik, viszont nagy szerencse kell hozzá, hogy megtaláld. Nem csak a Hay Day-hez, hanem minden játékhoz nehéz találni. Ami YouTube-on van az pedig legtöbbször 2 éves és azóta tuti történt vele valami, ezért nem működik. :( Tehát JÓ hacket találni nehezebb, mint hack nélkül top 100-ba bekerülni.
2014. máj. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Blad3 válasza:
Game Killer ;) root jog kell hozzá ;)
2014. okt. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 classfm ***** válasza:

Nem léteznek hackek,ezek mind hamis videók a lényege mindig a készítő

vagyonszerzése ezekhez az állítólagos hacker programokhoz csak úgy lehet

Hozzájutni hogy előtte kitöltet az önjelölt hackerel egy kérdőívet amiben

elkéri a telefonszámát és még nyereményt is kínál.Aztán szépen leszedegeti

a pénzét amiből aztán részesedést kap az is aki oda küldte az áldozatot pl

egy YouTube linkel..Egyébként nem kis pénzt lehet vele szerezni

ha valaki jól csinálja.Nem nagy szaktudás kell ilyen videók le gyártásához

én is csináltam már,meglepő mennyi hülye hiszékeny ember van a világon.

Egyébként a hackelés büntetendő azokat akik illegálisan hatolnak be

szerverekbe,kárt tesznek ott vagy adatokat lopnak,hamisítanak,átírnak

akár 10 évre is lecsukhatnak.



Összefoglalva olyan játékra ahol az adatok egy szerveren tárolódnak

mint pl a Hay Day nál nincs hack mert ahoz a szerver adatbázisát kellene módosítani.Viszont olyan játékra ahol az adatok az adott eszközön tárolódnak

Lehetséges olyan program beszerzése amivel a helyi adatbázis módosítható .

2014. okt. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
gamecih?nem tom h ahozz kell e rot jog?
2014. nov. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Molnár Csaba S. válasza:

Igazából erre csak előfizetett hack program létezik több 1000 forintos sms-ek ellenében s vagy le tudod tölteni a gépre .rar file progit vagy nem, a gamekillerek meg az ehhez hasonló root jogot kérő progit, az összeset kipróbáltam, de letilt a játék róla, mivel netes játék, és a játék értékeit nem tartja számon a telefon memóriája, javarészt csak e net nélküliekhez működik, és hébe-hóba azokhoz, amelyeknél nincs letiltva a hack-elés menete, amelyiknél igen, azoknál hiba kódot jelez, mint pl.: DeckHeroes

Úgy szint igaz ez a freedoom.apk nevű programra is.

2016. febr. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!