Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Létezik MŰKÖDŐ pénz (cash)...

Létezik MŰKÖDŐ pénz (cash) csalás a Need for Speed World-höz?

Figyelt kérdés

Ne jöjjön senki ilyen válaszokkal, hogy ne csaljak, meg stb... Csak olyan válaszokat akarok, hogy VAN, vagy NINCS (Ha van akkor jó lenne egy MŰKÖDŐ letöltő link is!)


25. szinten vagyok, három autóval és sehova nem tudok haladni, kocsit azért nem adok el, mert van két autóm, ami játékpénzbe lett megvéve (és 900 ezres autó, 200 ezerért...nem éri meg eladni), meg egy, amit Boostért vásároltam... Az EA már így is elb*szott nekem egy 3100 Boostos autót, amibe belenyomtam még 1500-1600 boostot. Picivel több mint 4000 forintom repült ki az ablakon, ÉS PONT ezért kellene nekem cash hack, vagy valami, mert én még egyszer fizetni, biztos nem fogok, abba meg egy kicsit beleuntam, hogy versenyzek és még 2x szorzóval is 10-12 ezreket nyerek... (ja meg persze jön valami gyökér, minden 3-4. versenyen, aki végig csalja az egészet)..

Arról nem is beszélve, hogy néha kap egy képet a játék és rendőrök elleni menekülésnél nem reagál semmilyen segítség gombra és frankón buktam egy fél órája 13 ezret...


Szóval, kérek mindenkit aki ezt olvassa, ne jöjjön negatívumokkal, azt akarom tudni van-e ilyen csalás, vagy nincs!



2013. nov. 29. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:

NINCS


Szívesen.

2013. nov. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 CoolerMaster576 válasza:
de a cheat engine vel megtudod oldani. csak nézz róla vidit beirod google ba: nfs world money hack cheat engine
2014. máj. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
a cheat engine az egy sza*r kamu, egyéblént én is keresnék valamilyen csalást
2014. jún. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A cheatengine nem kamu és nem szr, hanem egy klafa disassambler és memory editor. Más kérdés, hogy egy online játékot memory editorral 'hackelni' elég csekély megértésre vall.
2014. jún. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Minden nyomorult csalónak üzenem, hogy meg lehet tanulni tisztességesen is játszani! Ha ez nem megy, akkor vegyél abakuszt és tologasd azt!


Cheaters = NOOBS!

2015. jan. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!