Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csak én gondolom úgy hogy...

Csak én gondolom úgy hogy jobb volt mikor még a PC játékokat nem steam-en kellett aktiválni meg esetleg pluszba letölteni, hanem csak telepíteni kellett a lemezről és mehetett a móka?

Figyelt kérdés
[link]

#PC #Steam egy fos
2014. jan. 21. 21:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a Steam egy nagyon jó dolog. Ha elveszted a CD-t, bármikor letöltheted online a játékot, bármennyiszer, az után, hogy beaktiváltad. Tudsz a barátaiddal chatelni, együtt játszani, cserélgetni dolgokat. Rengeteg előnye van.
2014. jan. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
a felsoroltakat Steam nélkül is meg tudom csinálni, plusz ha elfelejtem a jelszót vagy más okból kell új steam fiókot csinálnom akkor vehetem meg újra a játékokat
2014. jan. 21. 22:06
 3/12 anonim ***** válasza:
Az akciókról nem beszélve. Persze azt is lehet mondani, hogy emiatt még a boltig sem megy el az ember és ellustul, de azt már magának köszönheti az adott személy.
2014. jan. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"plusz ha elfelejtem a jelszót"


Ez a te dolgod, ennyi erővel bármire elfelejtheted a jelszavad. Pénzt azt ki valamiért, akkor figyelj is rá, hogy ne veszítsd el.


"vagy más okból kell új steam fiókot csinálnom akkor vehetem meg újra a játékokat"

Nem kell új fiókot csinálni más okból, maximum ha valaki VAC bant kap csalás miatt, az emiatt csinál még egyet, hogy ne lássák. Csalókat nem is fogok sajnálni.

2014. jan. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

biztos, nekem még nem Steam-em de most vennék pár játékot, azokhoz írták hogy kell

de például megveszem a Splinter Cell: Blacklist-et, aztán nem tom kölcsönadni haveromnak mert az én Steam fiókomra van regisztrálva

Battlefield 2-vel anno nem voltak ilyen gondok

az akciókról meg annyit hogy steam drágább mint a bolt, szóval ha nincs egy játékra olyan nagy akció akkor csak annyiért veszem meg mint amennyiért boltban venném

2014. jan. 21. 22:36
 6/12 A kérdező kommentje:
*nem volt
2014. jan. 21. 22:37
 7/12 anonim ***** válasza:
Most sem kell, én nem vagyok hajlandó támogatni, úgyhogy csak DRM-mentes játékokat szoktam vásárolni, többnyire a gog.com -ról, ha ott veszek meg egy játékot, azt tényleg a magaménak mondhatom, kiírhatom lemezre, megoszthatom akivel csak akarom stb. Rossz látni ahogy a játékosok egyre több jogukról mondanak le némi kényelemért cserébe, pár éve még mindenki felháborodott ezeken a praktikákon, most meg ez az általános...
2014. jan. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó. A letöltési sebességgel nem szokott baj lenni, az adatok megőrzésében/helyreállításában pedig segítőkészek. Ha egy kicsit is érdekelnek az általad megvett játékok, akkor valószínűleg nem fogod elfelejteni a jelszavad.
2014. jan. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#7 pontosan, egyébként ez inkább PC-seknél van, konzolon örülök annak hogy a játékokat bármikor cserélhetem, adhatom, vehetem (persze multihoz szokott lenni net pass, de az EA már leállt róla, a Ubisoft-ra meg nem tudok haragudni)

annak mondjuk örültem, hogy mikor konzolon is bepróbálkoztak ilyenekkel azt nem hagyták (mondjuk amit Xbox One-on akartak az durvább volt)

2014. jan. 22. 15:37
 10/12 anonim ***** válasza:
Kölcsön akarsz haverodnak adni valami játékot, megadod neki az accod, vagy hamarosan jön a Family Sharing funkció, na az is jó lesz.
2014. jan. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!