Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PC-sek! Melyik a jobb?

Adrian0312 kérdése:

PC-sek! Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Megvenni egy játékot (PL: a steam-en) vagy egyszerűbb (ingyen) letőlteni ? Melyiknek mi az előnye vagy hátránya ? Ha én megveszem pl a CS Go-t steam-en akkor előrébb vagyok mint ha letőltöm ? Vagy pl Minecraft ? annak is már a legújabb része az 1.7.valamennyi... azt ha leszedem akkor ugyan azt kapom mintha megvenném ? ugyanazokkal az emberekkel tudok játszani ha letőltök egy játékot mint aki eredetibe vette meg ?
2014. jan. 16. 01:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Letöltve nem kapod ugyanazt. Egyik fontos szempont pont a multi részük, tört játékoknál is van néha multi de sose az eredeti szerverein, sose akkora közönséggel. A patch ek jóval később vagy sose kerülnek rájuk fel.

Steam jelenleg a legjobb iylen téren. Elég kifinomult rendszer több mint 40 millióan használják, patchek stb töltödik minden automatikusan, megveszed a játékot, letöltöd és semmi dolgod nem lesz vele utána.

2014. jan. 16. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Steamen sose szoktam venni.. Letölteni ritkán szoktam.

Leginkább megveszem olcsón.

2014. jan. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

oké , 1 jó pár játékot meglehet venni steam-en de amit nem (pl Minecraft) azt hogy ? csak letőlteni lehet ? vagy meglehet máshol venni ? ha letőltöm akkor nekem kell mindig frissíteni a legújabb verzióra ? azt h kell ?


steam-en a játékok olcsóbbak mint boltban?

2014. jan. 16. 11:50
 4/7 Belchior ***** válasza:

Steamen sokszor vannak akciók (pl. ünnepek alatt sok játékot 50-90%-os leárazással lehetett megvenni), így érdemes onnan beszerezni.


Természetesen többet érsz vele, ha egy játékot eredetiben szerzel be.

2014. jan. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de amit nem (pl Minecraft) azt hogy ? csak letőlteni lehet ? vagy meglehet máshol venni ? ha letőltöm akkor nekem kell mindig frissíteni a legújabb verzióra ? azt h kell ?
2014. jan. 16. 14:12
 6/7 anonim ***** válasza:
letöltött játékokkal általában nem tudsz multizni, legalábbis CS GO-val nem
2014. jan. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Steamnál durvább akciókkal kevés helyen találkozni, mikor a 75-90%-os leárazások vannak, azt kevés más helyen szárnyalják túl.

Jelen pillanatban például a Darksiders 2 30 euro helyett 7,5 euro...

2014. jan. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!