Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » WoT: Maus vagy E-100? Miért?

WoT: Maus vagy E-100? Miért?

Figyelt kérdés
A kérdés adott, a hozzá vezető tankokról mi a véleményetek?

2014. jan. 12. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Csáó, Nekem van mind a kettő.

Hát, egyik szemem sír, a másik meg nevet.

Maus: Egy igazán feeling tank, de sajnos, amióta kreditért lehet venni aranylőszert, nagyon nem tud olyan akadályt képezni mint régen. A tier 10, páncélvadászoknak meg pláne. Szeretek vele játszani, de akármilyen szöget zársz vele, ha benyomja a 2-es gombot az ellenfél, akkor nem sok jót tudsz alkotni vele. :S

E-100: Szeretem, méretéhez képest jó a mozgása. Arra kell nagyon figyelni, hogy, amikor célzol valakire és szembe fordítod a tornyot neki, akkor a túl egyenes eleje miatt átüthetik (sokszor arany nélkül is) A lövege egy feeling, bár szerintem nagyon butítva van az átütése. A másik, hogy a páncélja nem megbízható. Elől, lánctalp feletti ívelt páncélt egy is-3 al átütögeti. Láncol is, meg sebez is.

Összegzésben. Jelenleg az E-100 sokkal játszhatóbb mint a maus, de a tier 10 es németek, nagyon levannak butítva a többi nemzethez képest. Nem tom mire fel, de ez van.

Az elötte lévő tankokra abszolút nincs panaszom. Tiger szériát imádtam, Vk45.02 ausf.B is poén, az E-75 is egy álom gép, bár már itt elkezd majd érződni, hogy elhúznak a technológiailag a többi nemzet.

Remélem tudtam segíteni.

2014. jan. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Itt egész korrekt módon lehet őket összehasonlítani: [link]
2014. jan. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
e75,tiger2,tiger1,tigerp,vk3601 ezek jók a többi szart sem ér az e-100 és mamus már nem a régi dicső csoda tank ha meg cw is akarsz akkor ez a kettő lom nem ér semmit
2014. jan. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
útólsóval vitatkoznék, az e100 jó, és CW alkalmas. És még viszik is :)
2014. jan. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!