Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Dota 2 invoker hogy kell vele...

Dota 2 invoker hogy kell vele játszani csak rákell küldeni az összes sebző képpeségét gyorsan másokra?

Figyelt kérdés
2014. jan. 12. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Igazán jó Invoker játékosból nincs sok. Túl sokat kell vele kattintgatni meg megtanulni h melyik kombináció milyen spellt ad, de rengeteg lehetőség van vele az ellenség megölésére. Pl. megcsinálod az idézést, azok a lávalények elég jól sebeznek, aztán láthatatlansággal jobban az ellenség közelébe tudsz férkőzni, tornádóval felkapod az ellenséget, majd amíg fent van a levegőben addig lerakod az EMP-t, majd mikor leeseik rázúdítod a meteort és a deafening blastot h ne tudjon elfutni olyan könnyen és erre szolgálhat a cold snap is. Ha véletlenül túlélné, akkor még ott a fire strike amit leraksz a menekülőútjára. PErsze egy ilyen kombóhoz nem árt csinálni egy sceptert.
2014. jan. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 delusion ***** válasza:

Nem beszólás, de ha fel kell tenned a kérdést, akkor Invoker nem neked való még.


Szerintem van kb 5-6 olyan hero, akiket abszolút felesleges kezdőként játszani (Invoker is ilyen), és rajtuk kívül még egy bő 15-25 akiket nagyon nem ajánlatos. Egy 50-100 tisztességes, tanulságos meccs után érdemes elgondolkozni rajtuk.


Invoker nagyon fun egyébként, de nagyon jó item/build/hero-ismeretet, mikrot stb. igényel. Ha mindenféleképpen vele akarsz játszani, akkor szerintem botok ellen tedd. Nem para, ha szenvedsz vele (ki nem szenvedett vele?), az a lényeg, tűzz ki reális célokat magadnak. Például a spelljeinek a memorizálása elég jó kezdésnek...

2014. jan. 23. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!