Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szeretnék játszani PokerStars-...

Szeretnék játszani PokerStars-on! Segítene valaki?

Figyelt kérdés
Szeretnék játszani PokerStars-on valódi pénzel, csak az a probléma hogy kiskorú vagyok :/ (17) Kifizetésnél ellenőrzik a koromat? Hogyan lehetne esetleg kijátszani? :D
2014. jan. 10. 17:19
 1/3 anonim válasza:
Nem javasolnám. Annyian regisztrálnak kiskorúan, a PokerStars meg nem igazán tudja kezelni a helyzetet. Őket is, magadat is kellemetlen helyzetbe hozod így. Ha esetleg nyersz egy nagy összeget, azt úgyis elkobozzák. Szerintem addig fejleszd magad, már nem kell sokat várni, és akkor már nyugodt lelkiismerettel játszhatsz. Szerintem nem érdemes velük szórakozni. És könnyen lehet, hogy kifizetésnél ellenőrzik a korodat.
2014. jan. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kifizetésnél kérik a személyidet szóval nem fogsz tudni úgy játszani, amíg nem vagy 18..
2014. jan. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
sok idióta válasz. figyelj simán megoldod.. valamelyik nagykorú családtagod adatait add meg. te játszol, ha nersz és kifizetést kérsz ottvan valamelyik nagykoru családtagod személyie... honann tudják hogy nem ő hanem te játszoltál ilyen egyszerű ez az egész :)
2014. febr. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!