Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Aionozóknak szól! Mi a teendő...

Lcnpowa kérdése:

Aionozóknak szól! Mi a teendő ha egy szerver (Conquest Aion) azt írja bejelentkezésnél hogy "No gameserver is avalible to the authorization server. "?

Figyelt kérdés
Mi lehet az oka és mit lehet vele kezdeni? Minél többet kérnék volt már amit kipróbáltam.
2014. jan. 7. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs miert tort szerokra pazarold az idod, ha megis azt akarod akkor nezz szet a szerver honlapjan, talan nem elerheto a szero
2014. jan. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én tapasztalatból tudom, a Gameforge elég sok játékot elront, miután megveszi, így volt ez az Aionnal is, amióta 'ingyenes', hát nem ér sokat.


Valószínüleg nem megy a szerver, le lett kapcsolva vmi miatt

2014. jan. 8. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket viszont az a buktatója hogy tesóm gépéről meg fel tudtam menni szinte fél percre utána, ár a driver-es gondokon kezdtem el gondolkodni mert lustaságomnak köszönhetően kb 4 éve volt újra rakva a gép >.<
2014. jan. 12. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!