Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim probléma (lent) mi a baja?

Skyrim probléma (lent) mi a baja?

Figyelt kérdés
már kérdeztem korábban de nem tudtátok a problémát mert nem bírtam leírni rendesen itt egy videó a problémámról http://www.youtube.com/watch?v=M-mpYRGZh9s írjatok valami kommentbe

2014. jan. 3. 15:26
 1/2 kmx1x2 ***** válasza:

Egy kérdés: minden őr ezt csinálja?

Ha nem:

Egy tipp: menj másik őrhöz vagy próbáld újratölteni, talán elmenni, meglógni, majd visszamenni és próbálkozni...

Ha igen:

Akkor próbáld meg csalással megoldani

[link]

vagy

[link]

és keress valami olyasmit, hogy "setcrimegold 0" vagy hasonlót. Ennél ne feledd előtte a karaktert célként jelölni a parancsra.


Ha az utóbbit nem értenéd egészen(mert olyannal is találkoztam már) akkor keress magyarul csalásokat hozzá VAGY írj privátban.


Amúgy sok sikert a megoldáshoz!

Jó játékot! :D

2014. jan. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kmx1x2 ***** válasza:
Ja! A felső linknél a városok "frakcióinak" ID-it is megtalálod. Az is kell a parancshoz.
2014. jan. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!