Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends jungelezés?

League of Legends jungelezés?

Figyelt kérdés
Hát 18-as az accom szóval nem tudom hogy ez most kezdőnek számít-e, de az biztosm hogy jungelezni nem tudok. :D Most ingyenes Lee Sin és vele mentem egyet jungelba, de valami szörnyű voltam... Tudnátok valami tippeket vagy valamit adni, hogy hogyan kellene jungelezni? Tehát pl. leszedtem a kéket (smiteal), átmentem a farkasokhoz, azokat is leszedtem és utána a pirosnál már bajok voltak, sőt meg is haltam... Szóval remélem tudtok segíteni.

2014. jan. 2. 20:56
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

tegnap master yi-vel jungle-öztem és elég jól ment :D

köszi a segítséget, igen tudom hogy smite-al érdemes most s4 preseason-ben már :D

2014. jan. 6. 19:41
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem nehéz, lvl 1-en ha manás champ-ről van szó akkor kék, ha mana nélküliről akkor piros. Én speciál leverem mindketőt, elsőben segítséget kérek, másodikra megy a smite + a farkasok vagy szellemek és lvl3-on megyek genkelni először ha az enemy pusholt, ha nem akkor inkább farmolok. Egyébként mivel 18-as vagy és nem valószinü hogy az enemynek van jungle-je, (bár ezt láthatod hogy van a smite-ja valakinek) nyugodtan belophatod az enemy buffjait is.
2014. jan. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!