Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem ad valaki nekem team...

NoodLee. kérdése:

Nem ad valaki nekem team fortess 2 premium accountot?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem ezt a játékot csak a szüleim nem akarnak rá pénzt költeni. Gondoltam ha valaki megunta az szivesen adhatna, nagyon megköszönném.

2014. jan. 2. 20:11
 1/3 mnonsterboy124 válasza:
61%
Hallod felejtsd el öcsi hogy ilyen embert találni fogsz gyűjtsél szépen pénzt és vegyél hiddd el nem fogja senki oda adni!
2014. jan. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nos, attól függ. Senki se fog neked adni ingyen premium accot. DE. Gyűjts pénzt. Biztos van olyan haverod akinek van bankkártyája. Kérd meg hogy töltse fel a steam accodra a pénzt, és add oda neki. Mann co boltbol vegyél egy kulcsot DE NEHOGY LÁDÁT NYISS BELŐLE! Jó cuccokért el tudod adni. Ha megvetted már prémium is vagy. Ennyi. (mellesleg egy kulcs 600ft körül van.)
2014. márc. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Talán a barátodat kérd meg (ha van neki tf2) mivel van egy tárgy amit ha elcserél veled akkor prémium leszel.Itt a tárgy de ha te veszed meg akkor prémiumra váltasz ugyhogy egy barátodnak kell ezt megvennie. Link: [link]
2017. jún. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!