Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek a Tera nevű...

Mi a véleményetek a Tera nevű online MMO játékról?

Figyelt kérdés
Most akarom letölteni, olvastam róla pár kritikát, de azt akarom megtudni, hogy érdemes e egy olyan lánynak játszani vele, mint én, mert egy picit tudatlan vagyok még :)) játszottam már Drakensang online-val egy jó ideig, játszok M2Mnext-en, meg játszottam régebben még jópár MMORPG játékkal ,deegy időre abbahagytam. A Tera abszolút nem tudom hogy milyen még, éppen ezért kérném a véleményeteket, lehetőleg ne bonyolultan :D Előre köszi! ^^
2013. dec. 30. 13:20
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja, és Tera Rising a teljes név!
2013. dec. 30. 13:25
 2/9 anonim ***** válasza:
mivel ingyenes egy probat meger... de sok jora ne szamits
2013. dec. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyszerű véleményt nem lehet róla írni. A teljesség igénye nélkül: istenkirályhipiszupi MMORPG.

Talán az egyetlen hátrányaként a nagy gépigényt tudnám írni, mivel egy iszonyatosan rosszul optimalizált játék. Angol tudás nem árt hozzá, de ha van egy társaság, akikkel tudsz együtt játszani, akkor még az sem túlzottan szükséges, feltéve, hogy segítenek. Pl én nem igazán beszélek angolul, mégis remekül elboldogulok, mert az alapokban segítettek nekem.

Nekem az tetszett benne, hogy nem a fejlődés van megnehezítve, mint pl a metin2-ben, hanem inkább a tartalmat bővítik, ezzel kötik le a játékosokat. Eszméletlen méretű endgame-re van lehetőség (insták, battle groundok, GvG-k, stb). Minden, ismétlem: MINDEN felszerelésitem megszerezhető 1 Ft-t befizetése nélkül. Tehát nem leszel hátrányban a fizetős karakterekkel szemben. Ha mégis hátrányban lennél még mindig számíthatsz az ügyességedre, mivel ez egy nontarget játék, azaz ki lehet kerülni a skillek nagy részét elugrásokkal (jó reflex nem árt :P).

Részemről a Tera az MMORPG-k között 10-ből nagyon erős 9 pontot kap és ezzel abszolút első helyen van, pedig jó párat kipróbáltam már.

2013. dec. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, annak örülök hogy sok jó ruhát, felszerelést meg lehet majd szerezni, és nem kell ahhoz vásárolgatni :D el is kezdtem a letöltését, csak egy kis baj van, az hogy jó sokáig tölt;az első csík hamar végigment, a második úgy ahogy olyan 6 perc alatt, de ez a harmadik, ami fölé az van írva hogy "Patch Progress" még csak alig tart egy jó negyedóra óta 8%-nál... ez mindenkinél így van, vagy csak a laptopom a lassú?
2013. dec. 30. 14:18
 5/9 anonim ***** válasza:
kozel 30 gigas jatekrol van szo, szoval turelem
2013. dec. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30gb én egyszer leszedtem soha az életbe..... nem fogom meg bánni :)
2013. dec. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Grafikaja nagyon jo, csak sok bunko paraszt es 60ig nagyon unalmas de utana jo, felszerelest eleg konnyu szerezni de majd ugyis rajossz vagy elmagyarazzak neked egy guildben.
2014. jan. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, azóta meglett, tényleg nagyon szuper játék :DD
2014. jan. 3. 11:41
 9/9 anonim ***** válasza:
negyed ora alatt 8%? jo gyors a neted :O nekem fel ora alatt megy kemeny 1et..:( mar csak abban remenykedek, hogy ezek utan ne legyen semmi gond vele
2014. máj. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!