Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Tanks játékosok,...

World of Tanks játékosok, melyik a jobb tank?

Figyelt kérdés
7- es szint környékén melyik a legjobb tank? Ami legjobban kezelhető, erős, nem hal meg pár lövéstől? Tiger P, Tiger l, IS ?

2013. dec. 30. 12:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Szerintem a Tigrisnek pont nagy szerencséje van ebben a játékban, ugyanis itt nincs olyan, hogy fogja magát, és megáll egy műszaki hiba miatt, vagy végleg szétlövik a talpát, és nem lehet visszapakolni, vagy elakad a sárban. Szóval csak csendben.
2014. jan. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
azt is hozzà kell tenni hogy a Tigris nem Is tank ellen kèszült hanem T34 ellen meg sherman ellen ami mind 4-5 tierben van ès a Tigris azok ellen kivàlò , valòsàgban nem igen talàlkozott Is 3 al vagy Is el legfeljebb Kv val.
2014. jan. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Az IS készült a Tigris ellen. Mindkettő jó tank, ha tapasztalt játékos vezeti.


A történelmi hűséget meg ne nagyon keressétek ebben a játékban, felesleges ilyen hülyeségeket írkálni, hogy a tigris legyőzhetetlen volt, mert ez egy játék nem a 2. vh.

2014. jan. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
Pubikaim, en irtam h legyozhetetlen volt.... az is valoban a tiger ellen keszult de nem volt jobb, olvassatok el ezt a konyvet: kurt rieder - a legyozhetetlen tigris pancelos teny, hogy lottek ki tigereket de csak rohadt kozelrol vagy repulok. Es ha mar itt jarunk, ott a szinten masodik vh-s Tiger II ... az is-3pedig haboru utani joval, az 56-os forradalommban szerepelt a t-54-el. Es a masodik vhban a nemeteknel ott a pzkpf 7 lowe amit sajnos nem epittettek meg, es meg volt az e szeria [link]
2014. jan. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
Elozo vagyok. A masodik vhban tenyleg volt a pzkpf 8 maus, nyugodtan utana lehet nezni, es hamar world of tanks akkor tier 10 : masodik vh maus vs hanyas evekbeli is-7 ???? Vagy tier 9 masodik vh e 75 vs hanyasevekbeli is-8???? Ennyit a NAGY orosz tankokrol
2014. jan. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
az a könyv nekem is megvan, ès valòban nem volt jellemzõ a tigrisek kilövèse,90% ban repülõk ès sajàt katonài robbantottàk fel a többit meg közelröl hàtulròl kèzi pàncèltörökkel semmisìtettèk meg. Amugy magyarorszàg is kapott 90 darab tigrist amik Tarcay keze alà kerûltek .
2014. jan. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
mondjuk az igaz hogy az orosz tankok soha nem voltak valami jòk, az oroszok soha nemtudtàk jòl alkalmazni a szabvànyt. Olvastam hogy motor blokkok gyàrtàsànàl egy motor blokkban nem volt kèt egyforma tèrfogatu henger. De ha megnèzitek ez a nèmet fölèny most is megvan. A hìres amerikai Ambams àgyúkat nèmetek gyàrtjàk. vagy ha össze hasonlìtunk egy t72 est egy nèmet Leopard a2 vel , mindenben jobb, kezdve a sebessègèvel, pàncèlozottsàgàval
2014. jan. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
En a tigris parti es masodik vh valaszolo vagyok, world of tank keresztul bemutatnak egy megtortent haborus esemenyt tigerrel:www.youtube.com/watch?v=0_uImgmLDrU
2014. jan. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Szerintem az IS-7 féle ág csak 8-as szintig jó, tehát az IS-3-ig bezárólag. Az én személyes kedvencem a német ágban található e 100 ága....csak ajánlani tudom...Illetve az amerikai ág sem rossz 7,8,9-es szinten a legjobbakhoz sorolható...
2014. máj. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 akos013 válasza:
42%
A tigris! Az legendás félelmetes páncélos volt és NEM PAPÍR a páncélzata! Csak maguk agya papírok! Történelmi csaták könyvből kell tudni, nem a hülye wot ami semmi nincs köze II. Vh.-hoz!
2015. máj. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!