Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért van az hogy amikor...

Miért van az hogy amikor elkezdek játszani a FIFA 13-al nem szaggat, de egy idő után elkezd és minél tovább játszok annál inkább?

Figyelt kérdés

A játék elindításakor tudok úgy játszani vele 10-15 percig, hogy akadás mentesen fut, majd az idő teltével elkezd, és minél tovább játszok, annál jobban. Ha leteszem tálcára, majd vissza, akkor egy ideig megint jó... miért van ez?

Mert ha a gépem nem bírná, akkor már egyből szaggatna nem?


2013. dec. 29. 21:04
 1/3 anonim válasza:
Szerintem pedig épp az hogy egy ideig birja aztán minél jobban megterheli annál roszab lesz nekem a laptopomnál a lol elment 30 fps el egy menetig aztán meg játszhatatlan lett.
2013. dec. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem :\ és ilyenkor mi a kevés neki? a 4GB DDR3 RAM, vagy a 4 magos 2.1GHZ-s proci, vagy az 1024-es Nvdia vidikártya?
2013. dec. 29. 23:26
 3/3 anonim válasza:
Nem tom én ehezz nem értek csak tapasztaltam már ilyet és gondoltam leírom.
2014. jan. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!