Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy kell Xbox játékokat...

Hogy kell Xbox játékokat kiírni úgy hogy ráférjen a DVD-re?

Figyelt kérdés
Kaptam karácsonyra 25-ös pack DVD+R - DL (dual layer) lemezeket, beraktam és a 8,5gb-os lemezt, 7,92gb-osra ismeri fel. A baj meg az hogy az Xbox játékok nagy része 8 gb feletti, és most forr az agyvizem hogy lehet nem ezt kellett volna megvenni mert a játékok szinte mindegyike néhány megával nagyobb, mint a DVD kapacítása? Miért ezt írták akkor mindenhol, valahogy meglehet oldani hogy a 8,2 gb-os játék ráférjen? Köszi előre is a segítséget!

2013. dec. 29. 08:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt nézem hogy torrenten, ha a játék nem iso-ban hanem mittomén .data vagy winrar formátumban van feltöltve akkor megfelelő méretű ugyanaz a játék! De én úgy tudom hogy csak úgy lehet kiírni ha iso-ba kibontod de úgy meg megint sok lesz, nem?
2013. dec. 29. 08:40
 2/5 anonim ***** válasza:
Túllehet írni de ez érdekes. Látod az rgh mennyivel egyszerűbb lenne xd
2013. dec. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 adamka9914 válasza:

lehet egy kérdésem??

azt szeretném megkérdezni hogy (meghajtó flasht) szeretnék az xbox omra és nem tudsz-e valakit aki ezt megcsinálja

2013. dec. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

#3


hol kellenne és milyen (SLIM v. FAT) géphez???

2013. dec. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 balix017 válasza:

Szia!


Nemtudom esedékes-e még de nekem is volt hasonló problémám anno. Egy jó fél éve volt egy 2. gen es Falcon lapú konzolom RGH-nélkül(LT 3) szóval ha hasonló konzolod van és nincs RGH-zva talán segít neked is ez. Én anno úgy írogattam ki játékokat hogy mielőtt nekiállnék az írással lefuttattam rajta az ABGX.net( [link] [Bocsi hogy nem küldök pontos linket de egy jó 5 hónapja beütött a 3 led és azóta konkrétan nem nagyon zavartat a konzol és a pontos cím meg nincs meg.)programját ami átnézi magát az iso-t mert elég gyakran módosításra szorul az és ez megteszi, miután végzett (~10 perc) nekiálltam kiírni ImgBurn-el, itt egy link( [link] ami elég jól leírja bár én régebben a "layer break" menüpontnál automatikuson hagytam és jól működött. Mint ahogy láthatod ott lehet CloneCD-vel is kiírni az valamivel egyszerűbb miután kiírta(~20-35 perc) és mindent jól csináltál játszhatsz is.


Ui.: Azért valami konkrétabbat írhattál volna hogy milyen generációs lap, flash milyen, ahogy láttam RGH-d nincs.

2014. jan. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!