Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tanácsok PS3 vásárlása előtt:...

Tanácsok PS3 vásárlása előtt: Mit és hogyan?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkoztam, hogy PS3 vagy PS4 és arra jutottam, hogy bőven jól járnék még PS3-mal, a PS4-gyel várhatok még 3 évet. De lenne néhány kérdésem, így PS3 vásárlása előtt:


1. Kérdés: Láttam többféle PS3-at (olyat, aminél felül kell betenni a DVD-t és olyat, ahol elől). Mi a különbség? Új verzió?

2. Kérdés: A PS3 kontrollere kissé kényelmetlen a kezemnek. Van esetleg másfajta kontroller PS3-hoz?

3. Kérdés: Milyen kiegészítőket érdemes hozzá venni?

4. Kérdés: Milyen játékokat ajánlotok, hogy vegyek hozzá?


Előre köszönöm a válaszokat. A válaszotok elé kérlek írjátok oda a kérdés számát. Ha tudtok küldeni linkeket, azokat szívesen fogadom.



2013. dec. 28. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
A legjobb tanács, amit kaphatsz e téren: egy határozott lépéssel vedd az irányt az Xbox 360 stand felé.
2013. dec. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a tanácsot, igazán megfontolandó, DE több okom is van PS3 vásárlás terén:

1. Ingyenes multi (pl. GTA 5)

2. Exkluzív címek (pl. Last of us, Beyound)

3. Haveroknak is PS3-a van (pl. Ben bácsi a pókemberből)

Az Xbox 360-on sokat gondolkoztam (szebb grafika, kényelmesebb kontroller), de a fentebb említett okok és személyes vélemény miatt maradok a PS3-nál.

2013. dec. 28. 21:34
 3/7 anonim ***** válasza:

Láttuk:

1. kérdés:

4000-res superslim a legujabb verizó (Felül teszed be a lemezt) szerintem ez undorító ps2 feeling...

Én inkább 2-3ezres gépeket szeretem (ami megeszi a lemezt)


2. Nincs más kontroller nem értem hogy lehet egyáltalán kényelmetlen.


3. Kiegészítők hát lehet venni move-t de szerintem nem éri meg...nincs olyan jó játék ami miatt megéri


4. Nier ha rpgket szereted...


Illetve javítalak:

Xboxon a exkluzív nem szebb grafika... max a multiplaftrom de az is csak 2012ig igaz... ma már egyformák a játékok

2013. dec. 29. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 TaKy99 ***** válasza:

Annyiban javítanám az előzőt, hogy

2.) utángyártott kontrollert kapni PS3-hoz, ami úgy néz ki, mint az XBox kontrollere.

2013. dec. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hasznos válaszokat. De ezek is csak továbi kérdéseket szültek:


1. Lehet még kapni azokból a 2-3ezres modellekből? Az elől betevős nekem is jobban bejön, mint az "undorító PS2 feeling".

2. Tudnátok esetleg erről az Xbox kinézetű PS3 kontrollerről linket küldeni? Kíváncsi lennék rá.

3. Move-ot semmiképp nem veszek. Kiegészítőként ilyenre gondoltam: töltőállomás, állvány... Mit érdemes egy PS3-hoz venni, hogy kényelmesebb legyen a mindennapi használata?

4. Nier ha jól láttam csak Xbox-ra van. Küldenétek nekem olyan játékcímeket, amiket mindenképp meg kéne vennem?


Köszönök mindent eddig is és előre is.

2013. dec. 29. 10:07
 6/7 anonim ***** válasza:

4# azért nem írtam mert azt csak usb-n keresztül lehet működésre bírni szal nem vezeték nélküli


kérdező:

1. Sajnos azokat már csak használtan kaphatod meg :S (40-50e között) [2000-res modellek flashelhetők]

3. Szerintem ilyen kiegészítők feleslegesek

4. Nem multiplatformos kint van ps3ra is a nier

2013. dec. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 TaKy99 ***** válasza:

6# Ha a tudatlanok oldal majd....

[link]

2013. dec. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!