Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox 360 vásárlása generációvá...

Xbox 360 vásárlása generációváltás idején?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A következő lenne a kérdésem: megéri e most, a generációváltás idején "előzőgenerációs" konzolt vásárolni? Az új konzolok árban elérhetetlenek számomra, illetve olvastam, hogy sok új funkcióját itthon ki se lehet nagyon használni, sok a fölös dolog benne, és olyan dolgok is vannak benne amiket én tuti nem használnék. Gondolok arra, hogy közösségi élet élése nem érdekel xbox szempontjából, nem azon fogok netezni, skypeolni. Játékok terén sem vagyok nagyon tapasztalt ezért is szeretnék venni egy konzolt, esetleg RGH-zva/Flashelve, hogy megismerkedjek azokkal a játékokkal amiket kihagytam. Szerintetek megéri most is venni még ilyen konzolt?

2013. dec. 1. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem véletlen csinált mindkét gyártó az előző generációból egy felújított változatot. Jön még arra is játék, de nem annyi, mint a nextgenekre. Én is most vettem PS3-at, nem bántam meg. Idáig nem volt konzolom, így az összes konzolos játékot össze akarom szedni és kiakasztani. Nem kis cél és nem kis idő, de így legalább mire végigérek mindennel, lemegy valamennyire a nextgen konzol ára.
2013. dec. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első: és javítanak még rajtuk.


Én is most állok konzolvásárlás előtt. Sosem érdekelt a "friss" széria. Xbox Classic-ot is akkor vettem, mikor már volt Xbox 360 Arcade.

2013. dec. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ment a zöld pacsi.
2013. dec. 13. 17:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!