Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mennyire érdemes most ps4-et...

Mennyire érdemes most ps4-et venni?

Figyelt kérdés
Csak play stationökben gondolkodom, tehát xbox meg sem fordul a fejemben. Az a kérdés igazából, hogy ár/érték arányban melyik érné meg jobban? A ps3 vagy a ps4? Gondolok itt a játékok árára, meg a gép minőségére, grafikájára, stb. Remélem érthető a kérdés.

2013. dec. 26. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem még érdemes PS3-t venni, feleannyiba kerül, sokkal több játék van rá, amik sokkal olcsóbbak

PS4-el szerintem érdemesebb várni 1-2 évet, addigra a konzol is olcsóbb lesz, a hibái is ki lesznek javítva, több játék lesz rá és azok is olcsóbbak lesznek

persze ki mit gondol, van olyan ismerősöm aki most vett PS4-et, hozzá Knack, AC4, BF4, FIFA 14, és Killzone: Shadow Fall

2013. dec. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

1# vel értek egyet szerintem is ps3 jobban megéri...

Ha még nem volt konzolod akkor majdnem minden játék új rajta [minusz ami pcre is kijött]

2013. dec. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mentek a zöld kacsók. :)
2013. dec. 27. 18:06
 4/6 anonim ***** válasza:
PS3 jobban megéri. Használt játékokat vehetsz rá, akár 2-3 ezer forinttól. Tök jó akciók vannak. Én most vettem meg 4 ezerért rá egy pakkot, amiben bennevan a Bioshock 1, 2, és tele van csomó extra pályával meg dlc-vel. Használt, nincs rajta egy karcolás sem, eredeti csomagolásban érkezett. Tehát szerintem inkább ezt vedd meg, mint a ps3-at brutális összegért. Mondhatnánk úgy is: a ps4 árából veszel egy ps3-at, meg rá csomó jó játékot.
2014. jan. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*tehát inkább ezt vedd meg, mint a ps4-et brutális összegért, elírtam
2014. jan. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. :)
2014. jan. 5. 22:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!