Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Word of tank 8.10 patch ilyen...

Word of tank 8.10 patch ilyen létezik? Tovább

Figyelt kérdés
szeretem a tankokat rajongok èrtük különösen a nèmet panzerekèrt. Ezèrt elkezdtem wotozni, de csak nèmet harckocsikkal. Kicsit csalòdàs volt hogy le vannak butitva a nèmet harckocsik de fehèrorosz fejlesztõktõl nem is vàrok màst. 1200 csatàt csinàltam meg, tisztàn nèmet àgon, az effim ekkor 800 körüli volt ami szerintem nem rossz a nèmet vassal. Ekkor telepìtettem az uj patchet, utànna jött a meglepi: a takistàk pontjai felvittàk 110% ra , ès kaptam egy üzenetet a wottol amiben az àllt hogy kb nèmet tankista! v. ilyesmi nem tudok angolul. mondom jò. utànna nèztem a statomat ès az effimet felvittèk 3100 ra !!! mièrt hogy? illetve a nèmet tankok sebzèsèt maximalizàltàk: eddig a tigrissel àtlagban sebeztem 250 et most meg vastagabb pàncèlt is àt üt ès sebez 280 at!!

2013. dec. 26. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:

a butitason nincs miert csalodni, a Wot arcade jatek es nem szimulator

nem art ha bemasolnad az uzenetet, az ocsem effije alig valtozott patch utan

2013. dec. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Phoney ***** válasza:

A személyzeten nem változtattak, hanem más lett a kijelzés.


Eddig azt írták mellé, mennyire van kiképezve (pl. 100%), most meg azt írják mellé, mennyi az össz. teljesítménye (parancsnokkal, ventillátorral, stb. együtt). Ha föléviszed a kurzort, megmutatja ezeket a számokat.


A történelmi hitelesség másodlagos a játékban. Az egyik legelső reklámja is abból csinált viccet, hogy nem akar teljesen valósághű lenni.

2013. dec. 27. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem értem miről beszélnek az emberek, hogy a wot ban ilyen meg olyan a német ág... Nincsenek butítva... A tigris egy király gép és nagyon jól van egyensúlyozva. Azokat a tankokat amikkel találkozott az életben, nem véletlenül vannak 4-5 max 6os tierbe osztva és le is mossa őket. Oké, saját osztályában nem a legjobb, de bármelyiknek méltó ellenfél. Pontos, precíz, és jó tűzgyorsaság. Én nekem majdnem fullos a német ágam, és nem érzem azt amit sok esetben írnak meeg sírnak, hogy az orosz fellvan tápolva.
2014. jan. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
pedig èrdekes hogy a tigrisen meg tigris p is ugyan az a löveg van mègis a tigris P 2 màsodperccel lasabban tölt be, mi ez ha nem szàndèkos butitàs?
2014. jan. 4. 09:39
 5/5 Phoney ***** válasza:

A tankokat bevallottan úgy „finomhangolják”, hogy kiegyensúlyozott legyen a játék.


Másrészt, eleve MINDEN tank egész mást csinál, mint a valóságban... Tudod te, hogyan harcoltak ezek a tankok a valóságban? Többezer méterről látták egymást, a jobb ágyúk 2 km-ről is átütöttek, CSAK olyan ellenfélre tudtak lőni, amit látott a lövész, és sokszor EGY DARAB átütéstől vált harcképtelenné egy tank (nem 3! nem 10!). A modulokat sem javítgatta senki csata közben, ha eltalálták a motort, leszakították a láncot, akkor bizony ült a p*csáján, amíg ki nem lőtték vagy el nem vontatták.


A tankokat a játék viszonyokhoz kell igazítani. És orosz játékhoz mérten még nagyon jó egyensúlyról beszélhetünk. Látnád az IL2 Sturmovikot, ahol az utolsó patcheknél már minden német gép egy repülő féltégla lett, és minden szövetséges egy UFO.


Ami a töltési időt illeti, az nem csak a csövön múlik, amit a tankra aggatnak... képzeld, egyes ágyúk meg bizonyos tankokon kézi töltésűek, máshol autoloaderesek. Eretnekség :P


http://www.youtube.com/watch?v=D4Kuumslq4M

2014. jan. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!