Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valahogy el lehet indítani...

Valahogy el lehet indítani ezt a játékot a gépemen? (Payday:The heist)

Figyelt kérdés

Szeretnék kicsit játszani single módban a payday: the heist-al. (tehát az első résszel) Neten megnéztem a can you run it?-on, hogy menne-e és azt írta, hogy a videókártyán kívül minden megvan ahhoz, hogy akár csak minimumon is elfusson. Gondoltam próba szerencse, volt már hogy úgy ment játék a gépen, hogy az oldal szerint nem futna el. Letöltöttem, telepítettem, elindítom és fekete képernyő, majd hibaüzenet. Tehát így nem fut rajta. Lehet valamit bütykölni a játékkal vagy a videókártyával ahhoz, hogy elinduljon? A driver a videókártyán a legfrissebb (2007-es :S). A videókártya can you run it elemzése alapján: Intel(R) 82915G/GV/910GL Express Chipset


A szükséges kritériumok és az én értékeim:

video ram: 256mb kell és nekem van 128mb

Pixel shader: 3.0 kell és 2.0 van

Vertex shader 3.0 kell és 0.0 van, tehát nincs.


Tudom, hogy ritka gagyi videókártya ez, tavasszal cserélem is le, de érdekelne, hogy valahogy futtatható-e ez a játék ezen addig, vagy tegyek le róla, amíg újat nem szerzek a gépbe?



2013. dec. 23. 17:41
 1/2 A kérdező kommentje:
pontosítva annyit, hogy most megnyitottam és bejön a fekete ablak, majd eltűnik és nincs hibaüzenet se. Ennek utánanéztem de ahányan kérdezték annyiféle válasz érkezett erre a hibára.
2013. dec. 23. 21:29
 2/2 wiataitr válasza:
Videókarinál nem a Giga hanem a bit számít.
2015. jún. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!