Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért van ez? Ezeket az...

Miért van ez? Ezeket az embereket nem lehetne valahogy kiszűrni?

Figyelt kérdés

Már két éve lolozok, season2-ben silverben végeztem ( de szerintem az reális volt, akkor még 'új játékos' voltam).

Most season 3-ban visszaestem bronzba és egyszerűen nem tudok kijutni. Sokan mondják, hogy nincsen elohell, nyílván goldból vagy feljebb én is azt mondanám a bronzosoknak; meg elhiszem, hogy vannak szerencsés emberek akik ki tudtak jutni. De nekem egyszerűen nem sikerül kijutnom, tele van ragekidekkel, 'mid or feed'-esekkel, leaverekkel, és trolokkal akik még a champion select elején közlik, hogy veszteni fogunk, mert ő troll.

Épp 2 perce volt egy meccsem ( promo meccs silverbe), ahol a gyerek megmondta, hogy ő lesza*ja és feedelni fog, mert az előző 20 meccsét bukta a noobok miatt. Nos ez így is lett és a hülyegyerek pickelt egy thresh junglert és elfeedelte az összes lane-t.

Olvastam fórumokat meg jó sok cikket erről a jelenségről és azt mondják, hogyha annyival jobb vagy letudod carryzni a gamet, ami szerintem szinte lehetetlen, ha 9-en vannak ellened vagy ha akár egy is szét feedeli őket. Oké, nekem is vannak rossz napjaim, mikor nem megy a játék, de akkor 2-3 halál után a rohadt torony alatt maradok és nem feedelek többet.. és főleg nem basz*m szét direkt a másik 4 vagy 9, ahogy nézzük játékát.

Olyan idegesítő, hogy ezt az általam kedvelt játékot így tönkreteszik ezek a retardáltak és hogy gyomor görcs meg idegeskedés nélkül nem is lehet csinálni. Sokan mondják, hogy csak egy játék... de könyörgöm miért kell a másik emberek játékát direkt tönkre tenni, főleg rankeden?!.. Sokszor nem is az idegesít fel aki tényleg noob, annak legalább tudsz segíteni, tanácsokat adni és lehet, hogy még hallgat is rád.

Először magamban próbáltam keresni a hibát, de nem találtam ( nem azt mondom, hogy platos-nak kéne lennem, de nem hiszem, hogy bronzba van a helyem).



2013. dec. 21. 18:00
 1/10 A kérdező kommentje:
Elnézést, ha esetleg túl trágár voltam, még a meccs hatása alatt állok..
2013. dec. 21. 18:02
 2/10 A kérdező kommentje:
És a lényeg lemaradt, a league of legends nevű játékról van szó.
2013. dec. 21. 18:03
 3/10 anonim ***** válasza:

minden ingyen jatekban ez van, a hulyek is szabadon jatszhatnak

annyit tudsz csinalni hogy csak premade teammel jatszol

2013. dec. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
tényleg noobok nem tudnak játszani és még rám pofáznak Undorító.Ezért kezdtem más játékokkal játszani.
2013. dec. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
premadéz valami silver,goldos haveroddal silverbe,goldba nem fordul elő az ilyen
2013. dec. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Ha van négy haverod pl. akkor veled nem lesznek ilyenek és a haverokkal tudsz normálisan játszani
2013. dec. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1)rankeden max duoban mehettek (ezt nem a kérdezőnek, csak vki ezt tanácsolta)

2) silverve ugyanez meg, de még goldban is sok az idióta

3)Engem is eléggé idegesít ez a jelnség, de sajnos nem tudsz mit tenni, keress egy duo partnert vagy ha easten vagy akkor szerintem gyere át westre mert ami easten megy a 12 éves lengyelekkel az maga a pokol.

2013. dec. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Westen vagyok, de én így is pokolnak élem meg.xd
2013. dec. 23. 23:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha gondolod duozhatnánk csak én még ma bannolva vagyok :D (
2013. dec. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nah ha ilyen jelenséggel találkozol akkor fogod és ott van mellette az ignore gomb. Aki hülye annak nyomd azt be és akkor elfogynak majd a hülyék, jobb megoldás nincs, mert hát duo partnerel is előfordulhat hogy a maradék 3 csapattársad elkezd majomkodni.
2014. jan. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!