Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha a GTA 5 -ben veszek magamna...

Ha a GTA 5 -ben veszek magamnak neten egy kocsit, akkor az olyan lesz mint a "saját kocsi" (pl Trevor furgonja), vagy mint egy lopott kocsi (tehát garázs nélkül elveszik)?

Figyelt kérdés
Tehát ha felrobbantom, otthagyon vhol elveszik, vagy vissza tp-z a ház elé?

2013. dec. 21. 19:24
 1/3 Tomika8874 ***** válasza:
85%
szerintem úgy van, hogy ha felrobban, ki kell fizetned és a garázsban újratermelődik, de nem biztos, mert csak videókat néztem gta online-ról
2013. dec. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
81%
Szia! Először is kell venned egy garázst annak a karakterének amelyiknek akarsz venni autót, ha ez megvan akkor telón net, megveszed az autót ami a garázsok ám lesz(nem a ház mellet lévő garázsnál!). Ha felrobban vagy bármi akkor bekerül a rendőrség lerakatába a belvárosba (lesz ott egy kis autó ikon a térképen) ott tudod átvenni 250$-ért de vigyázz mert egyszerre csak 2 autót tárol a rendőrség. Ha 2-nél több van akkor a legkorábban ott lévő autó elvész. Remélem segítettem. :)
2013. dec. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A kérdés kiírása után 2 nappal már megoldódott a probléma, mivel kijátszottam a játékot, és onnantól már magától értetődő! :) De azért nagyon köszi, ment a zöld pacsi! ;)
2013. dec. 30. 00:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!