Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A GTA 5 -ben az "érdekes"...

A GTA 5 -ben az "érdekes" autótörést javítani fogják?

Figyelt kérdés
Mert ugye elég érdekesen törnek az autók... Lesz valami service pack, vagy valami?

2013. dec. 12. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Haha, szerintem az direkt ilyen:)
2013. dec. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 roli901214 válasza:
Ezt nem értem hogyhogy érdekes? most kezdtem el jáccani, szerintem reális.... :)
2014. jan. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

"jáccani"? Nem inkább játszani?


Amúgy nem tudom, hogy mennyire reális, amikor a kocsi fejjel lefele (tetőre) érkezik, de miután átfordul, egy karc nincs rajta! Ez csak egy példa volt, de ha láttál már igazi autó törést, akkor nem fogod annyira reálisnak tartani! Hasonlítsd össze a GTA 4 törését a GTA 5-ével, meglátod mi a különbség! ;)

2014. jan. 20. 17:20
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem a ps3/x360 csak ennyit bírt.
2014. febr. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
olvastam róla de most itt nem tudom megfogalmazni de az tudom hogy nem direkt van így, de azért azt megcsinálhaták volna rendesen hogy a kerekek ne tudjanak be akadni hogy a kocsiknak hosszab legyen az élet tartalmuk... csak akkor már ''unreal'' lenne a játék mert akkor már élvezhető lenne a játék (így is az de..na érted)
2014. ápr. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!