Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem tölt rendesen a Steam?

JiMi-Minecraft kérdése:

Miért nem tölt rendesen a Steam?

Figyelt kérdés
A napokban el kezdte az játszani a steam hogy nem tölti le a játékokat vagy ha tölt akkor is szakaszosan és egyáltalán nem nagy sebességgel . 7.2MB/s el kéne neki szedni . Ez helyet fel megy 5.1MB/s re és le esik 0-ra majd megint fel megy de már csak 600Kb/s re és le esik 0-ra .Valaki tudna segíteni benne ? Újból raktam már . Egy mellékes kérdés 60 megás a netem max 7.2-7.5Mb/s el szedhetne de a steam nekem már szedet 18Mb/s-el is ez miért van ?

2013. dec. 17. 18:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Talán az internettel van a baj DIGI-nél vagy? Ha igen akkor nem csodálkozok hogy szarul megy. Amúgymeg 18Mb-vel biztos nem tölthettél szerintem elnézted. ha máshonnan töltesz is ilyen ?
2013. dec. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!